Riccardo Tisci a Nike opět spojili síly v květinové kolekci

Publikováno: 09.05.2016 09:38 | Jiří Hofbauer

Světoznámý italský návrhář Riccardo Tisci opět spolupracuje s Nike, tentokrát na sportovní kolekci oslavující blížící se letní olympiádu v Riu de Janeiro. Kolekce zahrnuje klasické černobílé Tisciho kousky a také barevnější kaleidoskopické motivy zkombinované s květinami. Kreativní ředitel haute couture značky Givenchy nám znovu dokázal, že spojení sportovního oblečení a módy přináší jedinečné výsledky.

NikeLabxRT_Training_Redefined_original

Zdroj: Nike

„Tato kolekce od Riccarda vyžadovala úplně nový přístup,“ říká Jarrett Reynolds, hlavní ředitel designu NikeLab. „Je navržena na co největší sportovní výkonnost, což je pro něj neznámá oblast. Ale v tom je právě krása této spolupráce – my Riccardovi můžeme ukázat náš svět, svět sportovních výkonů, ale Riccardo náš design posunul někam, kam bychom se bez něj nikdy nedostali.“

Kolekce zahrnuje sportovní boty i oblečení, které byly vyvinuty pomocí nejmodernějších technologií Nike jako je Flyknit nebo Dri-FIT. Velký důraz je kladen na pohodlí, například tréninkové kalhoty NikeLab Kaleidoscope Dri-FIT 2-in-1 Short x RT spojují funkčnost kompresních legín se stylovými kraťasy bez omezení volnosti pohybu.

NikeLabxRT_Training_Redefined_2_original

Zdroj: Nike

Na potisku se objeví skutečné květiny pocházející z Ria de Janeiro, ze státu Oregon, kde vznikl Nike, a z Tisciho domovského města, italského Taranta.

První edice NikeLab x RT: Training Redefined bude dostupná od července na nike.com/nikelab

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!