Rihanna dýchá American Oxygen

Publikováno: 21.04.2015 17:23 | Jiří Hofbauer

I say, you see, this is the American Dream... This is the new America... We are the new America...

Původem barbadorská zpěvačka Rihanna představila nový singl "American Oxygen" z jejího připravovaného osmého studiového alba. Zpěvačka přiznala, že singl vznikal pod vlivem tracku Bruce Springsteena "Born in the U.S.A." z roku 1984. Kritici dodávají, že je to jen vykrádačka hitu Billy "Joela We Didn't Start the Fire" z roku 1989.

Poměrně odvážný klip je jistou poctou americké historii a lidem, kteří ji psali. Objeví se v něm současný prezident Barack Obama, válka ve Vietnamu, bojovník za lidskou důstojnost a práva Afroameričanů v puritánské společnosti 50. a 60. let Martin Luther King, 9/11 i imigrace.

Po temném období se Rihanna opět vrací ke zpěvu, kdy je skutečně slyšet její hlas. Alba se fanoušci mohli dočkat ještě letos.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Skvělé výsledky Gienger Carabik Bike Team na velkém závodě Skvělé výsledky Gienger Carabik Bike Team na velkém závodě Minulý týden jsme vám přinesli report z druhého podniku velice oblíbené WBS serie. Náš spřátelený tým se teď o uplynulém víkendu... Další článek