Rituals: kosmetika pro všechny bojovníky

Publikováno: 21.04.2015 09:22 | Václav F. Mensa

Slovo bojovník získalo jiný význam. Nesymbolizuje pouze muže se zbraní. Naopak. Moderní bojovník je úspěšný, sebevědomý člověk který si je vědom, co se ve světě děje a tvrdě pracuje. Pro všechny bojovníky v historii, pro gladiátory, rytíře a samuraje je synonymum jedno slovo. Dokonalost. Někdy může být složité dosáhnout dokonalosti v krátkém čase. Neztrácejte proto ráno čas a vsaďte na samurajskou sadu kosmetiky Rituals.

RITUALS SAMURAI MEN-01

Zdroj: Rituals

Nebyli jsme v redakci důvěřivý. Podle prvního popisu se celá linie zdála naprosto obyčejnou sadou na holení a drobnou péči. Čistící pěna, holící balzám, ošetřující balzám po holení. A následně energizující krém pro probuzení tváře. Balení je impozantní. Skleněné lahvičky, dřevěně se tvářící víčka, elegantní vzhled. Nicméně, vůně produktů je klasicky mužná a to už v dnešní době vzbuzuje nedůvěru.

První krok by měl být mytí obličeje čistící pěnou. Zvláční vousy a usnadňuje jejich holení. Hezky odstranil nečistoty a pleť byla viditelně čistá. V jistém momentu se i zdálo, že odstranil pár černých teček. Krom toho, že jí spotřebujete docela dost nemá negativa.

Čistící obličejová voda Samurai Cleanse, 295 Kč

samurai_1

Zdroj: Rituals

Další částí je holící krém. Nepění, což je dobře. Když jej dostatečně vmasírujete do tváře, opravdu jem stačí jemně a vláčně přejíždět žiletkou a oholení jste dobře. Stále to ale není nic oslnivého. 

2v1: krém na holení a balzám po holení Samurai Magic Shave, 570 Kč

samurai_2

Zdroj: Rituals

Po holení je nezbytné použít balzám. A zde přichází dokonalost nalitá do skla. Mám citlivou pleť a je docela pravidlo, že jakmile si po holení neošetřím něčím z lékárny, mám podrážděnou kůži. Tenhle balzám ale zámetl jakékoliv stopy. V otázce desítek vteřin se vsákl do kůže a dodal pocit, že je mi opět třináct a ještě mi nerostou vousy. Stoprocentní ano.

Zklidňující voda po holení Samurai Shave Repair, 510 Kč

samurai_3

Zdroj: Rituals

Energizujícím balzámům nevěřím. Nic nedodá pleti energii, pokud se dostatečně nevyspíte a neživíte ji zevnitř. Hlavní plus tohoto produktu je asi to, že pleť sice produdí a tváří se, že ji okysličuje ale především zklidní její barvu. Získáte zdravý odstín. Dalším plusem je to, že se po něm nelesknete ani po celém dni v práci a neucpává póry. 

Revitalizační pleťový balzám Samurai Energize, 715 Kč

samurai_4

Zdroj: Rituals

Samurajská linie Ritual tudíž stojí za vyzkoušení a celý tento ranní rituál vás bude stát maximálně čtyři minuty. (Jakmile zaschne krém, použijte ochranný faktor a jděte do života.) Tyto čtyři kroky jsou ale jen začátkem řádné péče.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Rihanna dýchá American Oxygen Rihanna dýchá American Oxygen I say, you see, this is the American Dream... This is the new America... We are the new America... Původem barbadorská zpěvačka Rihanna... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!