Ritz-Carlton otevře hotel v čínském Tianjin

Publikováno: 20.01.2013 12:36 | Jiří Hofbauer

V čínském Tianjin na severovýchodě Číny se v polovině roku 2013 chystá otevření hotelu Ritz-Carlton. Nová ikona města v sobě ponese tradiční náznaky historického dědictví i živoucí moderní prvky na důkaz ekonomického rozvoje Číny.

4

Zdroj: © 2013 The Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C.

Budova hotelu se nachází v lokalitě u řeky Haihe obklopená evropskou architekturou, která zde vyrostla během 19. a 20.století, kdy byly obchodní vztahy se starým kontinentem nejsilnější. Hotel ve velkolepém neoklasickém stylu vznikl podle návrhu Akademie územního plánování a designu v Tianjinu. Zařízení interiérů se zhostil designér Pierre-Yves Rochon, známý pro svou hojnost a přívětivost zařízených prostor.

3

Zdroj: © 2013 The Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C.

Budova obsáhne 277 pokojů, včetně 53 soukromých apartmá. Hosté pak budou moci využít krytý bazén, luxusní fitness nebo lázeňské centrum. Hotel nabídne také čtyři restaurace a bary, včetně špičkové kantonské restaurace s deseti oddělenými jídelnami a vlastními vinnými sklípky pro uzavřenou společnost.

Vyhlášené bary Flair Bar a Lounge známé z Ritz-Carlton v Šanghaji se budou nacházet i v novém Ritz-Carlton. Nabídnou tradiční i moderní asijské tapas, speciální whisky bar a doutníkovou galerii.

2

Zdroj: © 2013 The Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C.

Hotel se snaží dostatečně otevřít dveře evropské klientele. Proto podle britských zvyklostí bude v Lobby Lounge nabízet řadu jemných čínských a britských čajů, live coocking concept restaurant, kde si host bude moci dopřát vše od čínské polévky z vlaštovčích hnízd, přes japonské sushi po italské trippa alla milanese (dršťky).

1

Zdroj: © 2013 The Ritz-Carlton Hotel Company, L.L.C.

Žhavým místem bude bezesporu Ritz-Carlton Club Lounge. Celkem 1 625 m2 prostoru, který může sloužit ať jako několik tanečních sálů nebo prostor na velké oslavy.

Tianjin se tak s otevřením Ritz-Carlton stane další významnou čínské metropolí oplývají luxusem přitahující obchodníky z celého světa.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!