Robert Pattinson novou tváří Dior Homme

Publikováno: 01.09.2013 17:37 | Jiří Hofbauer

Přední francouzský módní dům, jeden z nejpopulárnějších herců posledních let a parfém, který definoval pánskou eleganci posledního desetiletí. Po dlouhém čekání světlo světa dnes spatřil krátký film uvozující novou tvář parfému Dior Homme.

Po několik let byl s touto vůní spojován Alfie Jude Law. Letos ale vedení značky představilo jako novou tvář parfému Roberta Pattinsona. Ostatně i on ztvárnil prostopášníka ve filmu podle klasické novely Miláček.

Postupně se objevovaly fotografie z připavované kampaně, kterou nafotila známá americká fotografka Nan Goldin, která v 70.letech významně ovlivnila svět fotografie naturalistickými fotografiemi tváří obyčejných lidí z ulice. Doslova.

Dnes konečně byl uveden onen film, který Dior parfém před několika dny uvedl větou Live free, fast and strong tedy Žij svobodně, rychle a naplno. Minutový snímek v režii francouzského režiséra Romaina Gavrase, jehož vizuál vznikal ve spolupráce německým výtvarníkem Hedi Xandtem ukazuje lásku, sex, zhýralost na pozadí mraveniště jménem New York.

Dior se svému pánskému parfému dát podobnou auru osobitosti jako Chanel svému nesmrtelnému číslu 5, který taktéž střídá nejvýraznější osobnosti dané doby. Jeho poslední tváří je překvapivě muž – pan Jolie, Brad Pitt.

Dior Homme sice nepatří k nejstarším vůním této značky, ale rozhodně patří k nejvýraznějším. Klasická toaletní voda se poprvé objevila v roce 2005 a okamžitě se stala milníkem pánských vůní (nejen) této firmy. Svého času byla vůně označována jako mistrovské dílo století. Lehce mentolová vůně osvěžená bergamotem a směsicí koření existuje v různých verzích intenzity jako toaletní voda, jemnější kolínská, výraznější intense i ve variantě sport.

Dior-Homme

Zdroj: Dior Homme
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!