Robert Starý je letos již popáté nominován mezi top světové kadeřníky

Publikováno: 31.08.2016 15:34 | Michal Novák

Robert Starý opět zabodoval a se svou pánskou kolekcí účesů MOONWALK se stal jedním z finalistů nejprestižnější světové kadeřnické soutěže – AIPP (Světové asociace odborného tisku). O celkovém vítězi bude mezinárodní porota rozhodovat v průběhu září.

robert stary1650-2_abcd_x

Zdroj: Petr Jandera

Kadeřnickou fotografickou a prezentační soutěž organizuje Mezinárodní asociace profesionálních kadeřnických magazínů (International Professional HairdressingMagazinesAssociation). Hodnoceny nejsou jen samotné účesy, ale i celkové umělecké pojetí kampaní. Letos bylo do soutěže přihlášeno 679 kolekcí z 32 zemí světa.

Kolekci účesů MOONWALKdefinuje lehkost, vzdušnost a důraz na přirozenost.Ať už v krátkém či delším střihu - vlasy nejsou spoutány, uhlazeny nebo zastřiženy do rovna, ale přirozeně se vlní a vytváří uvolněný dojem. Pro prezentaci kampaně Robert zvolil iluzi měsíční krajiny a minimalistický styling. Vše podtrhuje černo-bílé provedení fotek.

 

MOONWALK

Pohybují se tiše měsíční krajinou, kde není nikdo a nic. Obklopuje je jen světlo.
V bílém písku hledají sebe sama.
Přivál je sem vítr, který ještě cítí ve vlasech.
Nebo je to všechno jen iluze?

robert stary0141_a_b_c_d_x

Zdroj: Petr Jandera

robert stary0305_a_b_x

Zdroj: Petr Jandera

robert stary0440_a_b_x

Zdroj: Petr Jandera

robert stary0566_a_b_x

Zdroj: Petr Jandera

robert stary0769_a_b_x-2

Zdroj: Petr Jandera

robert stary0973_a_b_d_x_retus

Zdroj: Petr Jandera

robert stary1198_a_b_c_x

Zdroj: Petr Jandera

robert stary1221_a_b_c_x

Zdroj: Petr Jandera

robert stary0098_a_b_c_x

Zdroj: Petr Jandera

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Soutěž: Vyzkoušejte novinku Rockstar Frozen Watermelon Soutěž: Vyzkoušejte novinku Rockstar Frozen Watermelon Potřebujete se občas pořádně zchladit? Vyzkoušejte žhavou novinku od Rockstar Energy Drink v podobě energetické pecky s typicky letní... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!