Rock-a-Hula, Baby!

Publikováno: 22.07.2014 18:55 | Jiří Hofbauer

Jsme v roce 1961. Gagarin se vrátil z kosmu, navštívil Československo a John F. Kennedy slíbil, že Američanům se již brzy podaří dobýt Měsíc. V Moskvě z mauzolea zmizel Stalin a v Berlíně začali stavět zeď. Ale na Hawaii to duní v rytmu rock-a-hula. Král Elvis Presley ve filmu Blue Hawaii vymění vojenskou uniformu za průvodcovskou košili plnou orchidejí a zažije patrně to nejkrásnější léto svého života...

Kdekoliv jinde v takové košili budete vypadat jako blázen, ale ve stínu palem, zatímco sedíte na bílém písku s kokosovým ořechem v ruce s azurově modrým mořem na dohled, je to nutné klišé.

Košile s tropickým potiskem, Saint Lauren. Šortky, 3.1 Phillip Lim.

aloha_1

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Kalhoty, košile a semišová bunda, vše Bottega Veneta. Kožené boty, Giorgio Armani.

aloha_2

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Bomber, Louis Vuitton. Pruhované tričko, Saint Laurent. Bermudy, Dockers. Kožený pásek, Giorgio Armani. Slippers, Hermès. Sluneční brýle, Tom Ford Eyewear. Taška s květinovým potiskem, Prada.

aloha_3

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Kožená bunda, Saint Laurent. Puntíkaté triko, Giorgio Armani. Kalhoty s vysokým pasem, Balmain. Kotníkové boty, Saint Laurent.

aloha_4

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Pruhovaný svetr, Massimo Dutti.

aloha_6

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Kalhoty, 3.1 Phillip Lim. Pruhovaný svetr, Massimo Dutti.

aloha_7

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Bomber s květinovým potiskem, Dries Van Noten. Košile s tropickým motivem, H&M.

aloha_8

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Košile, šortky, oboje Dsquared2.

aloha_9

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014Hedvábná košile, Prada. Kalhoty, Hermès. Boat shoes, Burberry Prorsum. Sluneční brýle Wayfarer, Ray Ban.

aloha_10

Zdroj: Paolo Anchisi by Richard Ramos for GQ Spain, Issue June 2014
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!