Rock žije! Stylová trička s potisky hudebních skupin

Publikováno: 14.11.2016 08:30 | Štěpán Molitor

Některé subkultury, zvlášť ty hudební, se vyžívají v tričkách s potiskem. Metalisti, rockeři, geekové i pankáči nosí trička s obrázky kapel. A, řekněme si to upřímně, téměř vždy to vypadá prostě... prostě blbě. Tričko s nápisem Nirvana je jednoduše strašně prvoplánové. „Hm, ty máš asi rád Nirvanu...“ Ale i tento kus oblečení se dá nosit stylově.

dt.common.streams.StreamServer.cls

Zdroj: Roxie Vizcarra

Vizuální vjem je pro nás důležitý, nikdy však nesmí přebít účel. Je opravdu trapné, když v mikině Metallica netušíte, kdo je James Hetfield a jediné, co od nich znáte, je Nothing Else Matters. Když kupujete tričko nebo mikinu s nějakou kapelou, vyberte si tu, kterou máte rádi a posloucháte ji. Když znáte jen electroswing, metalové tričko z vás udělá pozéra a budete vypadat jako idiot. Na nic si hrát nemusíte – vždyť se dají sehnat trička prakticky všech skupin všech hudebních žánrů.

Zara, 529 CZK

1277301800_2_1_1

Zdroj: Archiv značky

V současné době se módním světem donedávna nenáviděné printy hudebních skupin staly hitem. Proto můžete tričko se známou skupinou snadno koupit v řetězcích. Musíte ale počítat s tím, že takový kousek bude mít každý. Všimněte si, mimochodem, že všechny řetězce nabízí trička stejných kapel. Porozhlédněte se i na internetu a v hudebních obchodech nebo zkuste zjistit, jestli váš oblíbený interpret nabízí oficiální merch. Trička z hudebních obchodů bývají pochybné kvality a mizerného střihu, ale můžete i tady najít poklad. Když se nedá sehnat tričko s oblíbenou kapelou, nechte si potisknout tričko v tiskárně.

H&M, 399 CZK

hmprod-5

Zdroj: Archiv značky

Pokud máte náladu, tričko si sami upravte. Nejjednodušší je odstřihnout lemy rukávů a výstřihu, vymyslet můžete ale o hodně víc. Třeba vystřihněte motiv a našijte jej na košili.

Zara, 529 CZK

3366301800_2_1_1

Zdroj: Archiv značky

Pokud nejste zapřisáhlý metalista, asi nechcete působit, že jste právě přišli z koncertu Slayer. Zkuste nosit tričko víc módně. Co třeba k obleku? Na party určitě. Nebo jej zkombinujte s úzkými vlněnými tmavě modrými kalhotami s proužkem. Pokud chcete být výrazní, natáhněte jej přes rolák. Obujte polobotky. Zkrátka si pohrajte s kontrasty.

Zara, 529 CZK

1277303250_1_1_1

Zdroj: Archiv značky

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!