Rock žije! Stylová trička s potisky hudebních skupin

Publikováno: 14.11.2016 08:30 | Štěpán Molitor

Některé subkultury, zvlášť ty hudební, se vyžívají v tričkách s potiskem. Metalisti, rockeři, geekové i pankáči nosí trička s obrázky kapel. A, řekněme si to upřímně, téměř vždy to vypadá prostě... prostě blbě. Tričko s nápisem Nirvana je jednoduše strašně prvoplánové. „Hm, ty máš asi rád Nirvanu...“ Ale i tento kus oblečení se dá nosit stylově.

dt.common.streams.StreamServer.cls

Zdroj: Roxie Vizcarra

Vizuální vjem je pro nás důležitý, nikdy však nesmí přebít účel. Je opravdu trapné, když v mikině Metallica netušíte, kdo je James Hetfield a jediné, co od nich znáte, je Nothing Else Matters. Když kupujete tričko nebo mikinu s nějakou kapelou, vyberte si tu, kterou máte rádi a posloucháte ji. Když znáte jen electroswing, metalové tričko z vás udělá pozéra a budete vypadat jako idiot. Na nic si hrát nemusíte – vždyť se dají sehnat trička prakticky všech skupin všech hudebních žánrů.

Zara, 529 CZK

1277301800_2_1_1

Zdroj: Archiv značky

V současné době se módním světem donedávna nenáviděné printy hudebních skupin staly hitem. Proto můžete tričko se známou skupinou snadno koupit v řetězcích. Musíte ale počítat s tím, že takový kousek bude mít každý. Všimněte si, mimochodem, že všechny řetězce nabízí trička stejných kapel. Porozhlédněte se i na internetu a v hudebních obchodech nebo zkuste zjistit, jestli váš oblíbený interpret nabízí oficiální merch. Trička z hudebních obchodů bývají pochybné kvality a mizerného střihu, ale můžete i tady najít poklad. Když se nedá sehnat tričko s oblíbenou kapelou, nechte si potisknout tričko v tiskárně.

H&M, 399 CZK

hmprod-5

Zdroj: Archiv značky

Pokud máte náladu, tričko si sami upravte. Nejjednodušší je odstřihnout lemy rukávů a výstřihu, vymyslet můžete ale o hodně víc. Třeba vystřihněte motiv a našijte jej na košili.

Zara, 529 CZK

3366301800_2_1_1

Zdroj: Archiv značky

Pokud nejste zapřisáhlý metalista, asi nechcete působit, že jste právě přišli z koncertu Slayer. Zkuste nosit tričko víc módně. Co třeba k obleku? Na party určitě. Nebo jej zkombinujte s úzkými vlněnými tmavě modrými kalhotami s proužkem. Pokud chcete být výrazní, natáhněte jej přes rolák. Obujte polobotky. Zkrátka si pohrajte s kontrasty.

Zara, 529 CZK

1277303250_1_1_1

Zdroj: Archiv značky

 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Kulturní tipy v týdnu od 14. 11. do 20. 11. 2016 Kulturní tipy v týdnu od 14. 11. do 20. 11. 2016 TEDxYouth@Prague 2016 - ZA|ZRAKY Pokud jste o TEDx  ještě nikdy v životě neslyšeli, je to obrovská chyba. Nezisková iniciativa TEDx... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!