Roger Feder a jeho zářivá zbroj na Wimbledon

13.06.2013 01:31 | Jiří Hofbauer

Přelom června a července bude opět bílému sportu a nejstaršímu a nejslavnějšímu tenisovému turnaji na světě – Wimbledonu. Už 77 sezón Britové čekají, že hlavní cena zůstane na domácí půdě. Tím posledním se v letech 1934 až 1936 stal Fred Perry. Loni měl velké šance na vítězství Andy Murray, který však nakonec podlehl Rogeru Federerovi. Murray je však velkou nadějí i tento rok. Zvlášť když se znovu mluví o tom, že Federer má svoje nejlepší roky za sebou. To ostatně dokazuje i výsledek na letošním Roland Garros, kde Federer ve čtvrtfinále drtivě prohrál s domácím Jo-Wilfriedem Tsongou.

Federer ale nic nevzdává a na Wimbledon se dostaví se vztyčenou hlavou. Ostatně letos je to právě deset let od jeho prvního triumfu ve Wimbledonu. Loni Federer ovládl slavný tenisový turnaj již posedmé. Možná mu štěstí přinese nová výzbroj od Nike.

Monogramem opatřené polo Nike Premier RF, šortky Dri-Fit Premier a tenisky Nike Zoom Vapor 9 Tour. Celou výstroj jako potítka, tenisky Zoom Vapor 9 Tour, košile Premier RF, šátek a šortky pořídíte v Nike Store nebo na Nike.com.

Roger-Federer-02

Zdroj: Nike

Roger-Federer-01

Zdroj: Nike

Roger-Federer-03

Zdroj: Nike

Roger-Federer-04

Zdroj: Nike

Roger-Federer-05

Zdroj: Nike


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!