Rolls-Royce vstupuje na český trh

Publikováno: 11.09.2015 10:45 | Jiří Hofbauer

Společnost Rolls-Royce Motor Cars představila svůj záměr jmenovat společnost CarTec Group oficiálním prodejcem vozů Rolls-Royce na území České republiky. Nové dealerství ponese název Rolls-Royce Motor Cars Prague a bude sídlit na začátku Pařížské ulice, jedné z nejprestižnějších adres v české metropoli. Práce na novém showroomu již začaly, slavnostně otevřen bude na jaře roku 2016.

P90196808-highRes

Zdroj: BMW Group

P90196810-highRes

Zdroj: BMW Group

„Pro budoucí rozvoj značky Rolls-Royce v regionu střední a východní Evropy, který zaznamenal úspěšný ekonomický rozvoj, má Česká republika strategický význam,” řekl na tiskové konferenci James Crichton, ředitel Rolls-Royce Motor Cars pro Evropu. „Jsme přesvědčeni, že ve společnosti CarTec Group jsme našli toho nejlepšího možného partnera. Jakožto rodinný podnik CarTec dokonale zapadá do naší filozofie a díky bohatým zkušenostem v segmentu luxusních vozů má tato společnost skvělé předpoklady pro to, aby ze svého pražského showroomu rozvíjela udržitelné podnikání v celé střední Evropě,” dodal Crichton.

P90196818-highRes

Zdroj: BMW Group

James Crichton, ředitel Rolls-Royce Motor Cars pro Evropu, a Karel Kadlec, majitel a ředitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague.

P90196814-highRes

Zdroj: BMW Group

„Britský průmysl zaměřený na segment luxusního zboží vykazuje neustálý nárůst investic, které pomáhají vytvářet pracovní místa jak ve Velké Británii, tak i po celém světě. Ikonická postava Spirit of Ecstasy je symbolem toho nejlepšího, co v Británii vzniká, a my jsme rádi, že můžeme

Rolls-Royce Motor Cars přivítat Rolls-Royce Motor Cars v České republice,” řekla Jan Thompson, britská velvyslankyně v České republice.

P90196812-highRes

Zdroj: BMW Group

„Rolls-Royce ztělesňuje individualitu a luxus tak jako žádná jiná značka. Vozy s hrdým symbolem Spirit of Ecstasy jsou synonymem absolutního úspěchu. Otevření autorizovaného dealerství je začátkem nové éry pro zákazníky Rolls-Royce v České republice a my jsme si jistí, že Spirit of Ecstasy, tato dáma s rozevřenými křídly, míří v naší rodné zemi k zářivé budoucnosti,” řekl Karel Kadlec, majitel a ředitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague.

Karel Kadlec, majitel a ředitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague.

P90196813-highRes

Zdroj: BMW Group

P90196811-highRes

Zdroj: BMW Group

Společnost Rolls-Royce Motor Cars je na kontinentální Evropě momentálně zastoupena 17 dealerstvími.

P90196809-highRes

Zdroj: BMW Group
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!