Romantická ložnice pro spokojený vztah

Publikováno: 09.04.2013 10:08 | PR

Většina mužů může kdykoli a kdekoli. To samé platí i o spánku. Pro naše protějšky něžného pohlaví je však velmi důležité, aby se v ložnici cítily příjemně. Romantická ložnice z masivu rozehřeje srdce každé ženy.        

 

Na vlnách romantiky 

Masivní postel s elegantními sloupky učiněným synonymem romantiky. Nezbývá než stylově povléknout a zapálit svíčky. Propracované čelo má nejen dekorativní význam. Postel a další nábytek z kolekce Byzanc je k dostání také v odstínech přírodního dřeva.       

Byzanz_W_Bett

 

Spojení originality a lehkosti

V případě, že randíte s nekonvenční ženou, která nejvíce ocení Váš originální styl, ratanová postel nevšedního tvaru ji jistě zaujme. Ratanový nábytek interiér příjemně odlehčí a navodí v něm přírodní atmosféru. Navíc se skvěle kombinuje.   

ratanova postel

 

Sladké usínání na banánovníku

Pokud dáma Vašeho srdce miluje exotiku, z banánového nábytku Barika bude nadšená. Krásný přírodní vzhled postele popustí uzdy její fantazie. A protože výroba nábytku z prutů banánovníku je mimo jiné ekologická, získáte jeho pořízením plusové body také u zeleně smýšlejícího protějšku. 

postel barika

 

Elegantní postel pro náročné dámy

Pokud chcete udělat dojem na dámu zvyklou na luxus, nemusíte investovat do kožené postele. Přece jen výše této investice je poněkud nepatřičná. Raději si pořiďte elegantní letiště z imitace kůže. Když dámu dostatečně okouzlíte svým šarmem, ani nepozná rozdíl. Vysoké čelo postele umocní pocit intimity a bezpečí.   

kozena postel

 

Více inspirace, jak zařídit ložnici ke spokojenosti své něžné polovičky, načerpáte na stránkách www.sobnabytek.cz. Přejeme Vám dobrou noc!

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!