Růžový Samsung Galaxy Note II oficiálně

Publikováno: 07.02.2013 11:55 | Petr Hájek

Blíží se nám svátek zamilovaných a patří při jeho příležitosti tak nějak k věci, navzájem se při něm se svým partnerem nebo partnerkou obdarovávat. Výběr dárku lze nechat na poslední chvíli, ovšem pečlivější povahy mohu již týden-dva před něco většího naplánovat. A co lépe řekne, jak vám na druhé straně záleží, nežli krásný růžový smartphone?

2013-02-07-1

Zdroj: Samsung

Model Samsung Galaxy Note II byl původně představen trhu jako šedý a bílý elegán, což je osvědčená mobilní kombinace stylově se hodící ke všemu základnímu, ale určitě je tu i druhá strana mince, která vtíravě upozorňuje na to, že by byla škoda, omezovat se jen a právě na zmíněné duo. Těžko říci, zda si u Samsungu řekli právě toto nebo je inspiroval blížící se Valentýn, faktem je, že se firma rozhodla uvést nové barevné verze.

2013-02-07-1

Zdroj: Samsung

Nabídka nám byla nedávno obohacena o jantarově hnědou, posléze vínově červenou a dnes tu konečně máme i růžovou. Stránky firmy naznačují, že model bude k mání rychle a to na mnoha trzích, přece jen, datum se nám blíží a propást podobný obchod o pár dní by pro Samsung byl holý nerozum.

2013-02-07-1

Zdroj: Samsung

Růžový Samsung Galaxy Note II nabízí v jádru to samé, co jeho originální verze, ale pro připomenutí: Android Jelly Bean, 5,5" Super AMOLED HD displej, S Pen stylus, LTE konektivita, NFC, 8 Mpix aparát zadní + 1,9 Mpix přední, quad-core Exynos 4412 procesor, 2 GB RAM a 3 100 mAh akumulátor. Jak vidno, nejedná se o žádné ořezávátko osmé výkonové třídy.

Model Samsung Galaxy Note II sice není tak populární, jako vlajková loď firmy v podobě známé řady Samsung Galaxy S, má ale i přesto svoje pozitiva a oblíbená je určitě taky - vždyť přes 5 milionů prodaných kusů není rozhodně pro firmu žádný propadák. A mimochodem, očekává se, že následník jménem Samsung Galaxy Note III bude mít 6,3" displej s 1920 x 1080 pixely. Ale to je samozřejmě zatím hudba fantazie a budoucnosti.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!