Ryan Gosling a Zac Efron tasí světelné meče ve Star Wars 7

Publikováno: 25.07.2013 19:19 | Jiří Hofbauer

Web Latino Review uvedl, že producent J.J. Abrams (Ztraceni, Mission: Impossible - Ghost Protocol, Star Trek: Do temnoty) nabídl role Ryanu Goslingovi a Zacu Efronovi v sedmé části Star Wars.

xstar-wars-moving-logo.jpg.pagespeed.ic.9QPZs9Y0oR

Zdroj: moviefanatic.com

Gosling, který v březnu oznámil, že si chce dát od hraní pauzu by tak svoje rozhodnutí mohl přehodnotit. Role syna Luka Skywalkera by pro něj mohla být hodně hlubokým zářezem na herecké pažbě. O roli, kterou by měl stvárnit Zac Efron, se zatím nic moc neví. Spekuluje se, že by mohl být synem Hana Sola. Uvidíme.

Ostatně se proslýchá, že se do filmu vrátí i původní obsazení jako Mark Hamill, Carrie Fisher nebo Harrison Ford.

Kdo účast na filmu prý opět odmítl je Leonardo DiCaprio. Už před lety odmítl nabídku přímo od George Lucase na postavu Anakina Skywalkera. Tehdy se na roli herecky necítil, teď nemá čas.

Dohady by měly skončit 9.srpna kdy Disney plánuje velkou tiskovku během svátku pro všechny svoje fanoušky D23 Expo.

Natáčet se bude v anglických Pinewood Studios od začátku roku 2014. Sedmý díl příběhu z jedné daleké galaxie by si pak měl kina podmanit zhruba v první polovině roku 2015.

Hodnocení článku:Komentáře

Karel Hynek Mácha, české poezie pán Karel Hynek Mácha, české poezie pán Je skvělé, když víte, že Máj je lyricko-epická báseň a poprvé vyšel v roce 1836. Je ohromné, když se s někým můžete podělit... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!