Rychle a zběsile 7: premiéra se blíží

Publikováno: 28.02.2015 12:06 | Jiří Hofbauer

V sedmém díle se opět můžete těšit na známou partu, kterou vede Vin Diesel a právě Paul Walker. Toho v půlce nahradí jeho bratři Caleb a Cody. Dále se představí Dwayne "The Rock" Johnson a mihne se i překrásná Jordana Brewster. Záporáka si zahraje Jason Statham, kterému bude občas sekundovat Kurt Russel.

Děj sedmého dílu otevře staré rány. Na konci šestého dílu zabil Torretův tým Owena Shawa. Jeho bratr Ina (Jason Statham) nehodlá Owenu smrt nechat jen tak a rozhodne se pomstít všem, kteří ho zabili.

Fanoušci této šílené série si určitě všímají postupného vývoje, kdy se z film o běžných autíčkářích kdesi z Ameriky dospěl do formy poměrně uznávané akční detektivky. Přesto ani v sedmém dílu nebude chybět velké množství autohoniček. Ano, možná jsou přitažené za vlasy, ale my to milujeme.

Česká premiéra snímku Fast & Furious 7 (Rychle a zběsile 7) je naplánována na 2. dubna 2015. Ústředním trackem filmu bude Go Hard or Go Home z dílny Wiz Khalifa & Iggy Azalea.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Let's Talk About Sex: naučme se mluvit o sexu Let's Talk About Sex: naučme se mluvit o sexu Dost často se stává, že o následujících řádkách lidé nechtějí slyšet a už vůbec ne mluvit. Muži jsou na odmítavé straně více,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!