Rychle a zběsile 7: první trailer

Publikováno: 02.11.2014 13:03 | Jakub Matulík

Filmová studia ví, že ortodoxní fanoušky mohou napínat, dokonce jim fanoušci odpustí menší zdržení, ale pokud definitivně oznámí zásadní datum, už to nejde vzít zpět. Proto se všem fanouškům slavné série Rychle a zběsile zatajil dech, když Universal Pictures oznámilo, že 1. listopadu 2014 pustí ven první trailer k sedmému dílu.

Na trailer se čekalo skutečně dlouho, a kdyby se nestala ona tragická událost, při které zemřel Paul Walker, byl by jistě již venku. Ostatně řada milovníků filmové série čekala, jak se scénáristé poperou se ztrátou jednoho ze stěžejních herců. Zdá se, že se to povedlo.

V sedmém díle se opět můžete těšit na známou partu, kterou vede Vin Diesel a právě Paul Walker. Toho v půlce nahradí jeho bratři Caleb a Cody. Dále se představí Dwayne "The Rock" Johnson a mihne se i překrásná Jordana Brewster. Záporáka si zahraje Jason Statham, kterému bude občas sekundovat Kurt Russel.

Fanoušci této šílené série si určitě všímají postupného vývoje, kdy se z film o běžných autíčkářích kdesi z Ameriky dospěl do formy poměrně uznávané akční detektivky. Přesto ani v sedmém dílu nebude chybět velké množství autohoniček. Ano, možná jsou přitažené za vlasy, ale my to milujeme.

Česká premiéra snímku Fast & Furious 7 (Rychle a zběsile 7) je naplánována na 2. dubna 2015.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!