s.Oliver jaro/léto 2013

Publikováno: 25.02.2013 18:55 | Jiří Hofbauer

Ležérní styl univerzitního kampusu, funkčnost, pohodlné střihy lichotící postavě, pastelové barvy, potisky – taková jsou jarních a letních kolekcí módní značky s.Oliver. V nabídce německé oděvní značky jsou dvě hlavní produktové řady: umírněnější sportovně elegantní s.Oliver Casual a mladistvá, nespoutaná řada QS by s.Oliver. První kousky z výrazné kolekce denimového oblečení je už teď v obchodech s.Oliver a další se objeví v průběhu celé sezóny.

s.Oliver_22s.Oliver Casual

Řada s.Oliver Casual pro jaro a léto 2013 našla inspiraci v New Yorku. Je konzervativní ale moderní, s akcenty ležérní patiny. Zdůrazňuje především přirozenost a pohodlí.

s.Oliver_1
s.Oliver_3
s.Oliver_6
s.Oliver_7
s.Oliver_11
s.Oliver_12
s.Oliver_14

QS by s.Oliver

Uvolněná řada QS by s.Oliver je kombinace městského života s přírodou, funkčností a sportovním nádechem. Vliv přírody a dobrodružství přinese téma Vintage Hipster & the Canyon, hru smateriály otevře téma A Twist in Function a do třetice se objeví prvky kalifornských bleších trhů či nespoutaného světa surfařů Laidback – A Sun-washed Flea Market.

s.Oliver_16
s.Oliver_17
s.Oliver_20

SELECTION by s.Oliver

s.Oliver_24
s.Oliver_31

s.Oliver Accessories

Nepostradatelné jsou plátěné ruksaky a tašky s kontrastním prošíváním a zipy. Léto se neobejde bez barevných pásků z kůže i hrubých přízí, slamáků a bekovek. Sportovní eleganci podpoří barevné a vzorované šátkové kravaty i motýlky.

s.Oliver_28Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!