Saint Laurent otevřela vlajkový obchod v Paříži

10.05.2013 17:18 | Jiří Hofbauer

Po 47 letech své existence značka Saint Laurent otevřela nový vlajkový obchod v Paříži v rámci Triangle d'Or na Avenue Montaigne 53. Lokalita označována jako Triangle d'Or vyhraňuje Avenue Montaigne, Ave George V. a Rue Francois 1 kde se nachází ty nejproslulejší haute couture značky.

Design evropské výkladní skříně značky Saint Lauren navrhnul (jako vždy) její umělecký ředitel Hedi Slimane. Na 900 m2 se tak potkává černobílé art deco s nadčasovou inspirací. Pozvolné přetváření identity značky lze otevření tohoto vlajkového obchodu v centru Paříže považovat za dokončené. Čistý, členitý, interiér je oblečený v černém saténu a bílém mramoru. Tvrdí ho pohledový beton a kovové části ve vysokém lesky, které se střídají ze zrcadly a sklem a vytváří tak hru se světlem i odrazem.

Butik Saint Laurent bude na adrese Avenue Montaigne 53 od 9.května 2013 nabízet to nejlepší z pánské i dámské kolekce.

9

Zdroj: Vogue

1

Zdroj: Vogue

2

Zdroj: Vogue

3

Zdroj: Vogue

4

Zdroj: Vogue

5

Zdroj: Vogue

6

Zdroj: Vogue

7
8

Zdroj: Vogue

ysl-flagship02

Zdroj: Vogue

ysl-flagship05

Zdroj: Vogue

ysl-flagship06

Zdroj: Vogue


Hodnocení článku:Komentáře

Karel Hynek Mácha, české poezie pán Karel Hynek Mácha, české poezie pán Je skvělé, když víte, že Máj je lyricko-epická báseň a poprvé vyšel v roce 1836. Je ohromné, když se s někým můžete podělit... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!