Sametová evoluce Ferrari 599

Publikováno: 03.07.2013 10:22 | Jiří Hofbauer

Myslíte, že vás nemůže nic překvapit? A ono přece. Už jsme tu měli hodně extravagantních aut. Co do úpravy interiéru, exteriéru, vylepšené motory, speciální edice. Ale co když je tohle všechno pořád ještě málo?

Dnes už každý druhý má 3D folii, chromové prvky taky nejsou žádná hitparáda a vojenský camouflage style už má taky to nejlepší za sebou. Přesně takhle uvažoval majitel supersportu jehož fotky obletěly celý svět.

O víkendu byl v londýnské části Knightsbridge na Sloane St. spatřen skutečně exotický kousek Ferrari 599. Nikoli v tradiční červené nebo karbonové úpravě ale v sametu. Jo, auto je celé kompletně potažené černým sametem. Majitel se evidentně nespokojil s nabízenou škálou barev laků a dopřál divochovi za cca 4,6 milionu korun něco opravdu speciálního. Cena samotné sametové úpravy není až tak závratná – nějakých 153 tisíc korun. Podle toho, že supersport má volant na levé straně patrně se nebude jednat o Brita.

Milovníci rychlých vozů se tak okamžitě rozdělili na dva nesmiřitelné tábory. Jedni obdivně vzdychají, druzí mluví a prznění značky. Co říkáte na tuhle úpravu?

ferrari2n-5-web

Zdroj: ALEX PENFOLD/SWNS.COM

ay_113259790

Zdroj: ALEX PENFOLD/SWNS.COM

ferrari2n-1-web

Zdroj: ALEX PENFOLD/SWNS.COM

ferrari2n-2-web

Zdroj: ALEX PENFOLD/SWNS.COM

ferrari2n-3-web

Zdroj: ALEX PENFOLD/SWNS.COM

ferrari2n-4-web

Zdroj: ALEX PENFOLD/SWNS.COM

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!