Šampaňské pro šampióny

Publikováno: 21.10.2013 17:48 | Michaela Lejsková

G. H. Mumm Cordon Rouge je bohatá osobnost skvělého šampaňského nyní v novém designu lahví. Uspokojí i ty nejnáročnější milovníky šampaňského.

lahev

Zdroj: G. H. Mumm Cordon Rouge

Víno je nejprve silné, potom jej ztlumí svěžest jeho aroma. Jedná se o vznešené víno, které se hodí k dobrému jídlu a při výjimečných událostech. Bylo k vidění na věhlasné přehlídce šampaňských vín Grand Jour de Champagne v pražském Obecním domě v Praze. Značka Mumm je spojena se závody Formule 1 -  Michael Schumacher, Louis Hamilton, Mike Weber a řada dalších slaví vítězství při předání cen právě lahví s červenou stuhou značky Mumm.

Mumm_Vendanges20110304

Zdroj: G. H. Mumm Cordon Rouge

Mumm_1468

Zdroj: G. H. Mumm Cordon Rouge

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!