Samsung Galaxy Gear Smartwatch

06.09.2013 17:30 | Jiří Hofbauer

A je to oficiální – smartwach od Samsungu budou. Všichni to čekali od Apple a ono to přišlo od Samsung, který oficiálně představil Galaxy Gear Smartwatch. Hodinky bude možné propojit se smartphonem takže budeme mít na očích, vlastně na zápěstí, veškerá upozornění na hovory, zprávy, maily, aktivitu na sociálních sítích, počasí, poslouží jako display pro přehrávač hudby a samozřejmě hodinky. Náhodou moc pěkný model, Není to žádná šílenost jako z Návratu do budoucnosti.

Samsung vytvořil velice decentní, futuristický design o rozměrech 3,7 cm na 5,6cm. O tloušťce se v případě 1,1 centimetru nedá mluvit.

V hodinkách je navíc ukrytý i 1,9 megapixelový fotoaparát, který zvládne i 720p video, reproduktor, i dva mikrofony na špionážní hovory. Jen aby vás nesestřelila BISka.

Display má docela slušnou úhlopříčku 4,2 cm a na svou velikost i obstojných 320x320 pixelů. Samozřejmě je dotykový.

Co cena? Samsung ji stanovil na $ 299, tedy 5 900 CZK. Bohužel v současnosti hodinky připojíte jen k Samsung Galaxy Note 3. Společnost slíbila, že v průběhu října software upraví i na modely S3, S4 a Note 2.

HT_Galaxy_Gear_smartwatch_nt_130904_16x9_992

Zdroj: ABC News

samsung-unveils-the-galaxy-gear-smartwatch-01

Zdroj: ABC News


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!