San Francisco v jarní kolekci Levi's

Publikováno: 06.04.2015 11:48 | Jiří Hofbauer

Be Sure to Wear Flowers in Your Hair... Domovské město značky inspirovalo novou kolekci – mlhy valící se od pláže Ocean Beach, graffiti na zdech čtvrti Mission, horníci, hippies, rytmy minulosti i technologie současnosti. Je to mekka experimentování, místo, odkud vzešla největší světová hnutí. Levi's oblékal a obléká idealisty, kteří myslí jinak a nezastavitelně míří kupředu. Staví na tradicích, ale pokrok je vetkán do všeho – využívá nejprogresivnější technologie, trendy udržitelného rozvoje a podporuje komunity. Levisky vznikly jako první a jsou věčné.

levis_SS2015_1

Zdroj: Levis

V jarní kolekci najdete ikony značky – pětsetjedničky, džínové bundy a westernové košile v nových barvách a odstínech, autentických a obnošených úpravách s dírami, nápisy a nášivkami. Mezi klíčové trendy pánské kolekce patří zužující se nohavice, které mají například nové džíny 501 CT. Novinkou je technologie Color Last, která pomáhá udržet barvu až 30 domácích praní. Je také antimikrobiální, takže džíny nevyžadují časté praní.

PI-2015-04_Apr7-LocalNatives

Zdroj: Levis

levis_SS2015_4

Zdroj: Levis

levis_SS2015_2

Zdroj: Levis

levis_SS2015_5

Zdroj: Levis

Řada topů a bund zahrnuje trička s hudebními motivy z archivů Sony a Columbia Records nebo trička s jednou kapsičkou v různých barvách, bundokošile Barstow z kárované a tmavé džínoviny nebo pruhované kousky inspirované „beachniky“ (Beatnik+Beach). Stylovým i funkčním kouskem určitě bude dokonalý černý křivák z jemné jehnětiny.

levis_SS2015_6

Zdroj: Levis

levis_SS2015_3

Zdroj: Levis

levis_SS2015_7

Zdroj: Levis

levis_SS2015_8

Zdroj: Levis

Vaše přítelkyně mohou vyzkoušet styl boyfriend – nové volnější džíny 501 CT, nebo pro elegantní a sexy look některé skinny džíny se zvýšeným, normálním a sníženým pasem, třeba i z neuvěřitelně elastického a pohodlného Super Streče. K tomu oblečou trička, mikiny nebo volné košile, které připomínají kousky z vašeho šatníku. Pro jarní chladné večery se hodí efektní vínový kožený křivák nebo sepraná džíska nadměrné velikosti. Žena letošního jara bude prostě ztělesněním modernosti, šarmu, nadčasovosti a ležérně sexy. Summertime will be a love-in there...

levis_SS2015_12

Zdroj: Levis

levis_SS2015_9

Zdroj: Levis

levis_SS2015_11

Zdroj: Levis

levis_SS2015_10

Zdroj: Levis
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!