Sandálové dilema: Nosit, nebo nenosit?

Publikováno: 24.05.2016 18:53 | PR

Módní téma, které se každý rok vrací na scénu? Pánské sandály. Mohou vypadat stylově, nebo je raději nenosit? Hodí se jen na pláž, nebo i do práce?

1

Zdroj: eobuv.cz

Dejte nohy do pořádku!

Když rozhodnete obout pánské sandály, vždy si předtím zajděte na pedikúru. Suché, popraskané a hrubé paty a zanedbané dlouhé nehty vám v otevřených botách příliš parády nenadělají. Můžete si zkusit nohy upravit doma, ale stejného efektu jako v salónu určitě nedocílíte.

Tip: Hledáte sandále, ve kterých nebudete vypadat, jako když se právě chystáte na výlet s rodinkou? Vsaďte na širší kožené pásky a elegantnější vzhled. Pánské sportovní boty i sandály často působí až příliš neformálně, ale když budete chvilku hledat, určitě najdete ty správné. Mrkněte třeba do kolekcí Clarks či Birkenstock.

eobuvboard

Zdroj: eobuv.cz

Co k sandálům obléknout?

Asi je vám jasné, že k obleku se sandály nehodí. Ani ty, které mají tkaničky do bot. Co když ale potřebujete vypadat formálně a venku je jako na poušti? Vsaďte na hladké, kvalitní materiály ve světlejších odstínech. Dobře budou vypadat i výrazně barevné kalhoty, ale pamatuje, že poté je třeba udržet zbytek outfitu na uzdě.

Tip: Chcete, aby vaše nohy dýchaly, ale nemůžete si dovolit obout klasické sandály? Omrkněte nabídku polobotek – najdete tam elegantní modely s průstřihy.

3

Zdroj: eobuv.cz

Rozhodli jste se k sandálům obléknout krátké kalhoty? Pak se ujistěte, že sahají ke kolenům, nebo těsně pod ně. Ale na pracovní jednání se tak rozhodně nevydávejte. Kolegové v kanceláři vám kraťasy a sandály možná odpustí, ale klienti určitě ne.

A co doplňky? Klasický kufřík raději nechte doma a pojměte doplňky stejně jako obuv – pohodlně a uvolněně. Takže popadněte tašku přes rameno a třeba klobouk.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Lednický zámek zdobí viněty brandu Annovino. Jak se prodává? Lednický zámek zdobí viněty brandu Annovino. Jak se prodává? Dalo by se říci, že profesní cesta vedla Pavla Vacka od vína k vínu, až zakotvil ve společnosti ANNOVINO LEDNICE, která nejen že přináší... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!