Sandálové dilema: Nosit, nebo nenosit?

Publikováno: 24.05.2016 18:53 | PR

Módní téma, které se každý rok vrací na scénu? Pánské sandály. Mohou vypadat stylově, nebo je raději nenosit? Hodí se jen na pláž, nebo i do práce?

1

Zdroj: eobuv.cz

Dejte nohy do pořádku!

Když rozhodnete obout pánské sandály, vždy si předtím zajděte na pedikúru. Suché, popraskané a hrubé paty a zanedbané dlouhé nehty vám v otevřených botách příliš parády nenadělají. Můžete si zkusit nohy upravit doma, ale stejného efektu jako v salónu určitě nedocílíte.

Tip: Hledáte sandále, ve kterých nebudete vypadat, jako když se právě chystáte na výlet s rodinkou? Vsaďte na širší kožené pásky a elegantnější vzhled. Pánské sportovní boty i sandály často působí až příliš neformálně, ale když budete chvilku hledat, určitě najdete ty správné. Mrkněte třeba do kolekcí Clarks či Birkenstock.

eobuvboard

Zdroj: eobuv.cz

Co k sandálům obléknout?

Asi je vám jasné, že k obleku se sandály nehodí. Ani ty, které mají tkaničky do bot. Co když ale potřebujete vypadat formálně a venku je jako na poušti? Vsaďte na hladké, kvalitní materiály ve světlejších odstínech. Dobře budou vypadat i výrazně barevné kalhoty, ale pamatuje, že poté je třeba udržet zbytek outfitu na uzdě.

Tip: Chcete, aby vaše nohy dýchaly, ale nemůžete si dovolit obout klasické sandály? Omrkněte nabídku polobotek – najdete tam elegantní modely s průstřihy.

3

Zdroj: eobuv.cz

Rozhodli jste se k sandálům obléknout krátké kalhoty? Pak se ujistěte, že sahají ke kolenům, nebo těsně pod ně. Ale na pracovní jednání se tak rozhodně nevydávejte. Kolegové v kanceláři vám kraťasy a sandály možná odpustí, ale klienti určitě ne.

A co doplňky? Klasický kufřík raději nechte doma a pojměte doplňky stejně jako obuv – pohodlně a uvolněně. Takže popadněte tašku přes rameno a třeba klobouk.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!