Schwarzkopf Elite Model Look 2016 zná své vítěze

Publikováno: 01.09.2016 13:28 | Štěpán Molitor

Ve Španělském sále Pražského hradu se ve středu 31. srpna uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2016 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí desetitisíce zájemců z téměř 40 zemí světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenkou republiku. Stali se jimi Jana Tvrdíková (15) a Jakub Čeřovský (18)  za Českou republiku a Alice Niedelská (17) a Robert Haborák (17) za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v Lisabonu.

2016_08_31_Elite_TMA_8497

Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look Official

Zleva: ambassadorka soutěže Elite Model Look Zuzana Stráská, vítěz za ČR Jakub Čeřovský, vítězka za ČR Jana Tvrdíková, vítězka za Ukrajinu Alina Dementieva,vítězka za SR Alice Niedelská, vítěz za SR Robert Haborák a topmodelka Michaela Kociánová

Překvapením večera bylo vyhlášení vítězky za Ukrajinu, kterou se stala Alina Dementieva. Alina z Ukrajiny odešla za dramatických okolností v loňském roce po vypuknutí vojenských konfliktů. Do soutěže se přihlásila na Slovensku, kde absolvovala i semifinále. 

Finalisté předvedli to nejlepší z italských a amerických módních domů, například Tom Ford, Versace a La Perla. Fashion partnerem finálového večera byla již tradičně společnost Luxury Brand Management. 

2016_08_31_Elite_TMA_8262

Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look Official

Topmodelka Linda Vojtová s vítězi

Jako v předchozích ročnících, i tento rok se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například česká vítězka světového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková, dále Linda Vojtová, Denisa Dvořáková a slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková a další.

Hudebními interprety finále byly zpěvačka Emma Drobná a herečka a zpěvačka Iva Pazderková. Finálovým večerem provázel herec, moderátor a hudebník Jakub Prachař.

O budoucích modelkách rozhodovala porota složená z odborníků v oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedla například česká topmodelka a ambasadorka soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016 Zuzana Stráská, CEO skupiny PGM John Hooks, prezident sítě Elite Model Management Vick Mihaci či ředitel soutěže Sáša Jány. Ten o soutěži říká: „Mám velkou radost z průběhu finále. Finalistky a finalisté si publikum podmanili nejen svou krásou, ale i charismatem. Hosté měli možnost shlédnout podzimní módní trendy nejrenomovanějších zahraničních módních domů. Spojení všech těchto atributů vytvořilo nádherný estetický zážitek“. Čestnou předsedkyní poroty 25. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala slovenská topmodelka Michaela Kocianová. Po slavnostním finále se hosté přesunuli na afterparty do Art Restaurant Mánes.

Finálového večera Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2016 se zúčastnili herečka Jitka Schneiderová, moderátor Leoš Mareš, módní návhářka Liběna Rochová a další zástupci českého a slovenského módního průmyslu a showbyznysu. 

Moc mě těší, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR, opět pomohlo vstoupit do profesionálního světa modelingu mladým lidem z Čech a Slovenska. Nejen vítězky a vítězové, ale všichni finalisté budou mít možnost navázat na úspěšné kariéry topmodelek jako Linda Vojtová, Hana Jiříčková, Míša Kocianová, Denisa Dvořáková a Michaela Hlaváčková. Doufám, že postup z krásných prostor Španělského sálu Pražského hradu na světové finále Elite Model Look, které se uskuteční v listopadu, přinese národním vítězům takové možnosti, jako světovým vítězkám posledních ročníků Evě Klímkové či Báře Podzimkové,“ dodává Sáša Jány. 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!