Se smartphonem se už nikdy nebudete bát upadnout

Publikováno: 15.08.2016 09:55 | Michal Novák

Kolikrát se vám v životě stalo, že se obrazovka vašeho mobilního telefonu špatnou manipulací roztříštila na tisíce kousků? Nepříjemný verdikt výrobce, že na rozbitý displej se nevztahuje záruka, vám vezme úsměv z tváře. Tato zlá realita se však stává minulostí! Lenovo totiž přichází s letním hitem Moto XForce. Tento smartphone je vybavený nerozbitným displejem, u kterého máte záruku, že se neroztříští ani nepraskne.

03_Mot_XForce

Zdroj: Lenovo

Smartphone Moto X Force z dílny Lenovo je vybaven displejem Moto ShatterShield, který je prvním nerozbitným displejem na světě. Na displej a integrovaný objektiv je navíc poskytnuta čtyřletá záruka, která zaručuje, že se displej mobilního telefonu při běžném používání nerozbije. Již nikdy tak nebudete muset procházet kolečkem reklamací či zdlouhavých a nákladných oprav rozpraskaného displeje.

Kromě maximální odolnosti přináší5,4palcový displej s rozlišením QHD (1440p) uživatelům o 77 procent více pixelů než klasický displej s rozlišením 1080p. Moto X Force se taksnadno stane vaší soukromou televizní obrazovkou, na které si vychutnáte filmy a videa v nejvyšším detailu. Dostatečný výkon nejen pro přehrávání filmů, ale také pro všechny aplikace, hry a další zábavu poskytne extrémně výkonný osmijádrový procesorem Qualcomm Snapdragon 810.

01_Mot_XForce

Zdroj: Lenovo

Díky baterii s kapacitou 3760 mAh, která vydrží až 48 hodin na jedno nabití, se už nemusíte zdržovat neustálým dobíjením telefonu. Pro případ náhlého nedostatku energie je Moto X Force vybaven technologií TurboPower, která zajistí, že během patnácti minut nabijete smartphone až na 13 hodin dalšího provozu.

Na koupaliště bez obav

Letní radovánky doslova vybízejí k zachycení všech důležitých momentů se zadním 21Mpx fotoaparátem, který vyfotí ostré fotografie prakticky za jakýchkoliv světelných podmínek. O všechny snímky nebo videa senavíc můžete ihned podělit se svými přáteli na sociálních sítích prostřednictvím vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Voda a vlhkost jsou největším nepřítelem všech mobilních telefonů a elektroniky. Vy se ale nemusíte bát vzít Moto X Force klidně i na party u bazénu. Smartphone je totiž vybaven vodou odpuzujícím povlakem, který jej dokonale ochrání.

02_Mot_XForce

Zdroj: Lenovo

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Muž roku 2016: 4. Tomáš Dvořák Muž roku 2016: 4. Tomáš Dvořák Se čtyřkou ve finále Muže roku nastoupí Tomáš Dvořák. Student ČVUT z Litomyšle. Vysoký 183 cm a 78 kg živé váhy. Zdroj: Muž... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!