Šedá eminence Ermenegildo Zegna Couture

19.12.2013 20:04 | Jiří Hofbauer

Značka Ermenegildo Zegna představila kampaň couture kolekce jaro/léto 2014. Její tváří se stal herec Jamie Dornan, který je a bude několik let v kurzu. Ta pravá mánie nás teprve čeká. Nehledáme senzace kde nejsou. Jen spojujeme odstíny šedé barvy.

Kolekce nese přídomek The new éminences grises, v překladu tedy Nová šedá eminence. Termín éminences grises se poprvé objevil v 17.století. Byl jím označován François Leclerc du Tremblay, pravá ruka a našeptavač nechvalně známého kardinála Richelieu. Dnes se běžně používá pro označení mocných mužů, kteří sice zůstávají v pozadí, ale o jejich vlivu nikdo nepochybuje. Ostatně právě tak má kolekce působit – představuje mocného, sebevědomého muže, který ví co chce, jde si za tím a taky to dostane. Všichni za jedno, každý sám za sebe.

Kampaň nafotilo duo Inez & Vinoodh.

Celou kolekci Ermenegildo Zegna jaro/léto 2014 najdete zde.

Zegna_2

Zdroj: Ermenegildo Zegna

Zegna_1

Zdroj: Ermenegildo Zegna

Zegna_3

Zdroj: Ermenegildo Zegna

Zegna_4

Zdroj: Ermenegildo Zegna


Hodnocení článku:Komentáře

Ranní rituály novodobých gladiátorů Ranní rituály novodobých gladiátorů V průběhu věků se bojovníci vždy připravovali na bitvy rozličnými rituály. Mezi samuraji meditace, ve Tróje vzdávání obětí Bohům,... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!