Sedm let v Tibetu

Publikováno: 21.01.2014 03:17 | Jiří Hofbauer

Přes vrcholky nejvyšších hor a úpatí nejhlubších roklí až na konec světa za poznáním své vlastní osobnosti.

Fotograf Philipp Mueller nafotil adrenalinovou fashion story na úpatí horských vrcholů. Styling Laurenta Dombrowicze dokazuje, že značky nejsou odkázané jen do města, a že i uprostřed drsné přírody není od věci držet krok se světem.

Horolezec vlevo: bunda, kalhoty, boty, vše Kris Van Assche. Horolezec vpravo: bunda a kalhoty, Polo Ralph Lauren. Boty, Trussardi.

tibet_1

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukParka, kalhoty, boty Bally. Svetr, Louis Vuitton.

tibet_2

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukCardigan, Polo Ralph Lauren. Svetr, COS. Kalhoty, Alexander Wang.

tibet_3

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukBunda a kalhoty, Juun.J. Boty, Kris Van Assche. Rukavice, Moncler.

tibet_4

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukMikina, Regain. Kalhoty, Alexander Wang. Boty, Geox. Rukavice, Moncler.

tibet_5

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukKabát, Kenzo. Tepláky, Pyrenex Premium by Alexandre Vauthier. Boty, Kenzo.

tibet_10

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.uktibet_7

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukKabát, Z Zegna. Kalhoty, Kenzo. Boty, Louis Vuitton. Batoh, Bally.

tibet_8

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukPončo, Louis Vuitton.

tibet_9

Zdroj: Fashion story by Philipp Mueller was originally published in Schön! Issue 23, philippmueller.co.ukFashion story slouží pouze jako inspirace, nikoliv módní diktát!

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!