Sen jménem supercross epizoda 2

Publikováno: 23.02.2014 15:39 | Jakub Matulík

V nedávné době jsme vám ukázali, první z pěti dílů seriálu Supercross: Behind The Dream, který natáčí americká televizní společnost CBS. Tento seriál odhaluje zákulisí, jednoho z nejtvrdších a nejnáročnějších sportů světa, kterým je supercross bezpochyby je.

Vše o prvním dílu Supercross: Behind The Dream najdete zde.

Druhý díl divákovi přibližuje další z velkých supercrossových hvězd Dean Wilson, ale i další méně známé jezdce. I tento díl přeložil Mike z MXkings.com, za což mu velice děkujeme. Mike nás také upozornil, že v záznamu na Youtbe je pár maličkých chyb, které udělal člověk, který se snažil vystřihnout reklamy z televizního záznamu. Nejedná se o nic velkého, ovšem v jedné chvíli, kdy mluví Dean Wilson, je ustřihnutý kus věty. Záznam končí "dva měsíce před". Dean už nedořekl, že dva měsíce před zahájením 450. sezóny, jeho tým zkrachoval.

Premiéry dalších tří dílů jsou naplánovány na 2.března, 30.března a 13.dubna 2014.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!