Sen jménem supercross epizoda 4

Publikováno: 12.04.2014 11:40 | Jakub Matulík

Konečně je tady další díl supercross snu. Čtvrtý díl je poměrně zajímavý. Spoustu z vás jistě zná jméno Brian Deegan. Je to majitel značky Metal Mulisha, také závodník americké offroad trucky, ve kterých se mu hodně daří. Také je nutno říct, že před truckama závodil hlavně ve freestyle motokrosu, kde získal na americkém X-GAMES 13 medailí.

Také je to velice úspěšný rallycross jezdec, který se dost prosazuje každým rokem na již zmiňovaném X-Games. Nehledě na to, že je také jeden z nejlepších lidí na světě ve skoku do výšky aka step up contestu na motorce. Tento šílený potetovaný frajer ovšem začínal motokrosem. A málo kdo o něm ví, že dokonce vyhrál v roce 1997 na své 125ccm jeden závod v AMA supercrossu. Proto se není čemu divit, že je v tomto supercrossovém seriálu. Kromě Briana se zde objeví i jeho syn. Ve svém útlém věku jezdí na 50ccm motorce, ovšem co na tom předvádí je neskutečné. Pro lajka to možná nic není, ale pokud je klukovi pět let a jezdí na tak malé motorce a skáče všechny skoky na mistrovské trati Pala Raceway není to úplně normální. Jedním slovem WOW.

Dnes uvidíte pravděpodobně budoucího čtyřnásobného mistra Ameriky v supercrossu po sobě jdoucími tituly (zatím se to povedlo jen jednomu jezdci a to McGrathovi) Rayna Villopota.

Konec spojlování, dejte si další díl. Velký dík patří opět Mikovi z mxkings.com za poskytnutí a hlavně přeložení tohoto dokumentu.

Podívejte se i na předcházející části seriálu Supercross: Behind The Dream.

Epizoda 1

Epizoda 2

Epizoda 3
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!