Shanina Shaik: australská Sněhurka

Publikováno: 22.03.2013 19:56 | Jiří Hofbauer

V roce 2008 zazářila v reality show Make Me Supermodel. A během prime timu se z neznámé 21-ti leté holky z městečka Hoppers Crossing stala vyhledávanou tváří v módních kruzích a exotickou ozdobou na přehlídkách Victoria's Secret, Chanel a Tom Ford. Rovněž nafotila katalog pro řetězec JC Penny a kampaň pro Just Jeans.

1

Zdroj: Kai Z Feng

„Mám pocit, že supermodelkou je teď každá druhá holka,“ říká Shanina Shaik, která se ani po letech práce v Americe nezbavila svého australského přízvuku. „Supermodelkou jste tehdy, pokud máte perfektní tělo a nějak obohacující osobnost. Nestačí nafotit jednu kampaň. Musíte mít za sebou roky práce a to jak pro celosvětové řetězce tak i významné módní domy. Takže zatím supermodelka nejsem. Až se tak alespoň vzdáleně budu cítit, řeknu vám to jako prvním.“

2

Zdroj: Kai Z Feng

Že by klamala tělem? Tělo o ideálních proporcích (82-58-86) a exotický vzhled jí předpovídají velkou kariéru. Její černé vlasy a medová pleť z ní tak trochu dělají Sněhurku od protinožců. Její matka má litevsko-australské kořeny a otec je pákistánsko-saudského původu.

„Štvou mě kluci, kteří si myslí, že mě sbalí na auto. Ta naleštěná kára jejich hračkou možná je. Já ne,“ říká rezolutně modelka.

3

Zdroj: Kai Z Feng

S modelingem začala v osmi letech. Nadšení z obcházení castingů jí vydrželo do 13 let. Pak s pózováním sekla a věnovala se škole. A že jí to šlo. Byla přeřazena do speciální vzdělávacího programu pro nadané studenty a školu absolvovala o rok dříve.

„Na škole mě šikanovala jedna holka. Nejhorší na tom bylo, že to byla moje nejlepší kamarádka. Než jsem pochopila, že mě mě drtí, měla jsme sebevědomí úplně na dně.

Myslíme, že teď už je Shanina Shaik zase nad hladinou.

4

Zdroj: Kai Z Feng

5

Zdroj: Kai Z Feng

6

Zdroj: Kai Z Feng

7

Zdroj: Kai Z Feng
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!