Shave Down Party: nechte se oholit a podpořte dobrou věc

Publikováno: 24.10.2014 10:27 | Jiří Hofbauer

V roce 2012 byla 500 mužům diagnostikována rakovina varlat. Česká republika je na sedmém místě v celosvětovém žebříčku výskytu rakoviny varlat. U mužů ve věku mezi 20 a 40 lety je právě rakovina varlat nejčastějším druhem rakoviny. Celosvětový počet diagnostikované rakoviny varlat každý rok roste.

Movember Foundation vybízí muže, aby si nechali narůst knír a během listopadu tak pomohli podnítit diskusi o problematice rakoviny prostaty a varlat a získávat potřebné finanční prostředky na podporu programů zabývajících se zdravím mužů. Více jak 4 miliony mužů z celého světa si za tímto účelem už vypěstovali knír. A protože číslo diagnostikované rakoviny varlat neklesá, ale spíš roste, je potřeba další měsíc plný mužů s knírkem.

Pánské holičství Local Barber Shop, footwear store Super Kecky a online magazín Menstyle.cz se rozhodli k Movemberu aktivně připojit. Proto v pátek 31. října 2014 pořádáme jedinečnou akci Shave Down Party čímž odstartujeme letošní ročník Movemberu. V prostorách obchodu Super Kecky v centru Brna budou holiči z Local Barber Shop holit všechny, kteří chtějí začít Movember tak, jak se patří. Tedy s hladkou tváří. Cena za kterou se bude holit? Tu necháme na vás. Všechny vybrané peníze, které během akce vybereme, pak půjdou na nadaci Movember.

Celou akci se současně rozhodl podpořit i Gentleport, obchod pro pravé gentlemeny. Máte tak jedinečnou možnost kromě profesionálního holení vyzkoušet i tradiční britskou kosmetiku Taylor of Old Bond Street a hřebeny Kent. Ve spolupráci s šéfcukrářem pâtisserie Dolce Passione jsme pro vás připravili i stylové dezerty. Takže... další pán na holení...

Událost najdete na Facebooku: Shave Down Party. Potvrďte účast, sdílejte a pozvěte svoje přátele.

movember_poster

Zdroj: Shave Down PartyLocal Barber Shop je tradiční pánské holičství, které se od června letošního roku nachází v samém srdci Brna na Smetanově ulici. Honza Krajíček a Lukáš Hromádka oprášili staré holičské řemeslo a usilují o jeho splynutí s moderním stylem. Pokud jste se do holičství ještě neodvážili, máte jedinečnou příležitost právě teď. Sami zjistíte, že se není čeho bát.

IMG_7394

Zdroj: Tomáš Škoda PhotographyPohodové místo, které nabízí především kvalitní tenisky a obuv pro každou příležitost. Takový je footwear store Super Kecky. Uvolněná atmosféra, osobitý přístup, široký sortiment doplňků, který jinde neseženete, jsou poznávacím znamení store. V nabídce najdete nejnovější kousky z kolekcí bot Burnetie nebo Vans, stejně jako Hater Snapbacks nebo ponožky Super Socks.

10687454_603999276376569_3005871008590557718_o

Zdroj: Super KeckyMenstyle.cz je původní český magazín zaměřený na pánskou módu, kosmetiku a styl. Současně se nevyhýbá aktuálním tématům z celého světa. Kromě nejnovější módních trendů čtenářům přibližuje zajímavé a úspěšné osobnosti svého oboru. Jako první český magazín publikoval rozhovor s Davidem Gandym, dráždil čtenáře královnou českého twerku Anet Antošovou i sklidil obdiv za rozhovor s Ladislavem Špačkem. A teď? Chystá menší revoluci.

movember_msObchod Gentleport vznikl za účelem přinést českým mužům ty nejkvalitnější pánské doplňky, kosmetiku a tašky z Velké Británie. Tato země je považována za kolébku mužské elegance, kvality a stylu, proto se naše výrobky mohou pyšnit značkou „Made in Great Britain“. Nabídku přístavu všech gentlemanů tvoří produkty značek Esther Porter, The Leather Satchel Co.,Taylor of Old Bond Street, The Piccadilly Shaving Co., Kent nebo Bond & Knight. Obchod Gentleport najdete na ulici Na Příkopě v Pánské pasáži v Praze.

movember_gentle

Zdroj: GentleportDolce Passione vzniklo z čisté vášně k dobrému jídlu. Za celým projektem oživující koncept tradiční cukrárny stojí Martin Beránek a Tomáš Kern. Cílem je představit široké veřejnosti opravdovou cukrárnu. Takovou, kde se dbá na kvalitu, ctí výrobní postup a složení produktů. Kvalita je právě to, na čem si zakládají nejvíc. Proto si řadu surovin potřebných k produkci pěstují, zpracovávají a vyrábí sami.

movember_dolce

Zdroj: Tomáš Škoda Photography

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!