Shia LaBeouf: Už nejsem slavný. #IAMSORRY

Publikováno: 13.02.2014 09:23 | Jiří Hofbauer

Obdivovali jsme ho, protože měl Camaro a Megan Fox, záviděli jsme mu, že se s Indiana Jonesem pustil na výpravu za křišťálovou lebkou a kvůli němu jsme investovali do mokasínů Gucci s vidinou s podobně závratných výdělků na burze. Teď je ale vše jinak. Nebo ne?

V neděli na tiskové konferenci v rámci berlínského filmového festivalu Berlinale všem přítomným novinářům vzal řeč, když na otázku jaké to bylo stát před kamerou nahý, odpověděl: „Když racci krouží nad rybářskou lodí, je to proto, že čekají, že někdo hodí sardinky do moře. Děkuji mnohokrát.“

shia_2

Zdroj: Euronews

Skutečné překvapení si ale nechal až na večerní projekci filmu Larse von Triera Nymfomanka, kde se objevil s papírovou taškou na hlavě s vše(a nic)říkajícím nápisem I am not famous anymore tedy Už nejsem slavný.

Okamžitě se vynořila řada spekulací, co svým krycím manévrem na červeném koberci chtěl herec říct. Někteří tvrdili, že taškou maskoval chybějící zub, který si sám vytrhnul v rámci přípravy na novou roli, jiní, že se děsil špatných kritik za jeho výkon ve filmu.

Kdo sleduje hercův Twitter ví, že tenhle slogan sdílel poslední měsíc každý den. Vše vyvrcholilo v úterý 11.února, kdy se na jeho Twitteru objevilo #IAMSORRY. Jedná se o umělecký projekt, který herec vytvořil společně s finskou performerkou Nastjou Säde Rönkkö a průkopníkem modernismu Lukem Turnerem. Vernisáž netradičního uměleckého projektu se konala v úterý v Cohen Gallery v Los Angeles.

shia_3

Zdroj: Euronews
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!