Shirtstays – pomocník v boji s vyhrnutou košilí

Publikováno: 20.03.2017 18:00 | Štěpán Molitor

Mnoho mužů řeší podobné problémy. Ne, teď nemyslíme dilema mezi praktickým kombi a sportovním kupé ani zásadní otázku, jestli k obědu burger nebo steak. Na mysli máme neustále vyhrnování košile. Ujdete pár metrů, zvednete při prezentaci ruku, nebo se, nedej Bože, zohnete k rozvázané tkaničce a zadní díl košile vesele vlaje, vyhrnutý z kalhot. Detail. Fakt otravný detail.  

indochino_dandy07

Zdroj: Pinterest

Faktem je, že to nedělají všechny košile. Záleží na materiálu, typu látky, na tom, jaké nosíte kalhoty a také jestli používáte opasek nebo šle. Někteří výrobci obleků se pokusili s tímto problémem bojovat a na vnitřní stranu kalhot přišívají gumový pásek, po kterém košile neklouže. Ale tuto vychytávku má jen minimum kalhot.

4

Zdroj: Archiv značky

S vcelku praktickým řešením přišla firma Shirtstays. Vytvořili soustavu 4 gumových popruhů, které se přichytí podvazkovým mechanismem na ponožky a košili a tím „tahají“ košili dolů, takže se nevykasává z kalhot, a ponožky nahoru, takže se neshrnují.

7

Zdroj: Archiv značky

Shirtstays jsme testovali v redakci a navzdory naší počáteční skepsi fungují dobře. Košile se nevyhrnuje a popruhy nejsou pod kalhotami vůbec vidět. Chvíli vás bude dráždit „cizí těleso“, ale velmi rychle si zvyknete a přestanete přítomnost popruhů vnímat. Tuto užitečnou záležitost můžete koupit ZDE

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Ohromující kolekce Blažek na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Ohromující kolekce Blažek na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Česká značka pánského oblečení Blažek je stálicí českého módního průmyslu. Experti na formální oděvy už dlouhou dobu oblékají... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!