Shirtstays – pomocník v boji s vyhrnutou košilí

Publikováno: 20.03.2017 18:00 | Štěpán Molitor

Mnoho mužů řeší podobné problémy. Ne, teď nemyslíme dilema mezi praktickým kombi a sportovním kupé ani zásadní otázku, jestli k obědu burger nebo steak. Na mysli máme neustále vyhrnování košile. Ujdete pár metrů, zvednete při prezentaci ruku, nebo se, nedej Bože, zohnete k rozvázané tkaničce a zadní díl košile vesele vlaje, vyhrnutý z kalhot. Detail. Fakt otravný detail.  

indochino_dandy07

Zdroj: Pinterest

Faktem je, že to nedělají všechny košile. Záleží na materiálu, typu látky, na tom, jaké nosíte kalhoty a také jestli používáte opasek nebo šle. Někteří výrobci obleků se pokusili s tímto problémem bojovat a na vnitřní stranu kalhot přišívají gumový pásek, po kterém košile neklouže. Ale tuto vychytávku má jen minimum kalhot.

4

Zdroj: Archiv značky

S vcelku praktickým řešením přišla firma Shirtstays. Vytvořili soustavu 4 gumových popruhů, které se přichytí podvazkovým mechanismem na ponožky a košili a tím „tahají“ košili dolů, takže se nevykasává z kalhot, a ponožky nahoru, takže se neshrnují.

7

Zdroj: Archiv značky

Shirtstays jsme testovali v redakci a navzdory naší počáteční skepsi fungují dobře. Košile se nevyhrnuje a popruhy nejsou pod kalhotami vůbec vidět. Chvíli vás bude dráždit „cizí těleso“, ale velmi rychle si zvyknete a přestanete přítomnost popruhů vnímat. Tuto užitečnou záležitost můžete koupit ZDE
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!