Sienna Miller dráždí Ford Mustang

10.12.2013 00:41 | Jiří Hofbauer

Oslavy padesát let od první generace Ford Mustang jsou v plném proudu. Není lepší formy oslavy než si nadělit dalšího potomka. Takže už příští rok se dočkáme další v pořadí již šestá generace tohoto muscle car. Oproti Mustangu, ve které jezdil Steve McQueen ve filmu Bullitt je tahle generace o něco delší, širší, nižší, a svým aerodynamičtějším tvarem se snaží přilnout k zemi. V jistých ohledech je dravější, přitom uhlazenější. Ty léta evoluce jsou prostě vidět. Auto nabylo celkově luxusnější i agresivnější náladu. Rozdíl je patrný i v interiéru, který je vybaven řadou high-tech prvků včetně velkého displeje nebo hlasem ovládatelný systém Ford Sync Touch.

V nabídce budou tři varianty – pro Ameriku pětilitrový motor V8 s výkonem 420 a vidlicový 3,7 litrový motor V6 s tahem 300 koní, do Evropy připluje přeplňovaný 2,3 litrový čtyřválec EcoBoost, který požene 305 koní.

Nás kromě auta zaujala i jeho nová tvář – herečka Sienna Miller, která se stala milenkou nové generace Mustangu.

Ford_Mustang_Sienna_1

Zdroj: ford.com

Ford_Mustang_Sienna_2

Zdroj: ford.com

Ford_Mustang_Sienna_3

Zdroj: ford.com

Ford_Mustang_Sienna_4

Zdroj: ford.com

Ford_Mustang_Sienna_5

Zdroj: ford.com

Ford_Mustang_Sienna_6

Zdroj: ford.com

Ford_Mustang_Sienna_7

Zdroj: ford.com


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!