SIGG od Swarovski

Publikováno: 29.11.2012 00:32 | Jiří Hofbauer

To že je nutné dodržovat pitný režim víme všichni. Nyní švýcarská firma SIGG uvádí na trh láhve ozdobené křišťálem Swarovski.

Každá láhev SIGG je vyrobena z jednoho kusu hliníku, což i při nízké hmotnosti zajišťuje dokonalou těsnost a pevnost. Vnitřek láhve je ošetřen technologií EcoCare, která zaručuje naprosto zdravotní nezávadnost, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie, nevstřebává pachy a pokud dojde k vnějšímu narušení tvaru láhve flexibilně se přizpůsobí. Navíc používáním lahví SIGG chráníte životní prostředí..

V ČR ji dostane od 800 CZK.

1

Zdroj: wowozine.com

Hodnocení článku:Komentáře

Knižní novinka! Voskovec a Werich – Dialogy přes železnou oponu Knižní novinka! Voskovec a Werich – Dialogy přes železnou oponu Voskovec a Werich – Dialogy přes železnou oponu je první kniha, která ucelenou a velmi čtivou formou rekonstruuje kontakty Jiřího... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!