Simpsonovi se chystají na několikadenní maraton

Publikováno: 22.07.2014 21:19 | Jiří Hofbauer

Seriál o americké rodince Simpsonových patří k jedněm z nejdéle vysílaných televizních show. Už celých 25 sezón! A fanoušci jich pořád nemají dost. Proto americký kanál FXX připravil pro všechny milovníky téhle rodinky z blíže neurčeného Springfieldu (Springfield!) nonstop televizní maraton, během kterého odvysílá všech 552 dílů.

slide_251866_1547678_free

Zdroj: Fox

Proud epizod odstartuje 21.srpna v 10 hodin dopoledne a pojede nonstop a po 400.epizodu. Pak stanice uvede snímek Simpsonovi ve filmu. Následně plynule naváže 401.dílem. Maraton skončí 1.září.

Kromě televize se mohou fanoušci maratonu účastnit i na SimpsonsWorld.com nebo přes aplikaci FXNow, která je dostupná na iPhone, iPad, Xbox One, Xbox 360, Android nebo Smart TV.

Zajímavé je, že na Simpsonových vyrůstá několik generací. První díl měl premiéru 17.prosince 1989. Za tu dobu seriál prošel několika změnami. Jediné co se nezměnilo je samotná rodinka Simpsonových. Homerovi stále neztvrdla játra, Marge stále věří v lepší budoucnost, Bartovi je pořád deset let, Lisa stále chce měnit svět a Maggie se nezbavila své závislosti na dudlíku.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!