Sin City 2: první trailer a zakázaná bradavka Evy Green

Publikováno: 28.07.2014 21:11 | Jiří Hofbauer

Začátkem září se do kin dostane pokračování kultovního snímku Sin City v režii Roberta Rodrigueze podle komiksové předlohy Franka Millera. Film ještě nikdo oficiálně neviděl a už teď ho stihla cenzura. Čest americké prudérii.

MPAA, Motion Picture Association of America, tedy americká nezisková obchodní organizace, která chrání zájmy filmových studií, usoudila, že promo plakát s Evou Green v průsvitném županu je pohoršující. Ano, je tu zase řeč o bradavce. Pánové, pořiďte si lupu. Nicméně aby produkce vyhověla stížnosti, tak Evu více zahalila. Takže oči nevidí, ale hlava stejně tuší. Jak moc stížnost byla oprávněná, a náprava potřebná posuďte sami.

eva-green-sin-city-poster

Zdroj: collider.com

„Osobně si myslím, že ve filmech jsou daleko násilnější a pohoršující věci,“ řekla Eva Green v rozhovoru pro Vanity fair. „Tohle je pořád decentní. Nejsem nahá. Ta fotka dává tušit. A popravdě si myslím, že je hodně sexy.“

Hlavní zprávou dne, ale zůstává, že studio konečně vypustilo první pořádný trailer filmu. Snímek Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil se do českých kin dostane 4.září 2014.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!