Skupina Jelen vypustila do světa "živého" Jelena

Publikováno: 25.06.2015 17:57 | Jiří Hofbauer

Tři tisíce kopií debutové desky Světlo ve tmě, která se dočkala už i reedice, a Cenu Akademie Anděl za Objev roku má na kontě česká skupina Jelen. Tvorbu skupiny si nespletete. S velkým rachotem totiž vyplnila prázdné místo na české hudební scéně. Styl jejich osobité tvorby lze označit jako roots music, který je založen na country, folk, bluegrass a blues.

jelenfull

Zdroj: Jelen

„Hrajeme teď doopravdy jako o život. Plní se nám sen. Křižujeme republiku a vystupujeme všude. Hospody, poutě, jarmarky, náměstí, majálesy, ale i rockové, countryové a multižánrové festivaly. Máme hodně energie a velkou chuť do hraní. Proto je také náš nový videoklip sestříhán z našich koncertů. Pódium je to místo, kde se cítíme nejlíp,“ říká frontman Jindra Polák.

Po pilotním singlu Nebe nad Prahou a Magdaléně teď přichází o s živou verzí songu Jelen.

Pokud toužíte Jeleny vidět na živo, určitě vyrazte na některý koncert v rámci jejich podzimního turné. Začínají 23. listopadu v Ostravě, o dva dny později v Bratislavě a turné zakončí 13. prosince v Praze.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Louis Vuitton Homme jaro/léto 2015 Louis Vuitton Homme jaro/léto 2015 Radžastán, země králů v severozápadním cípu Indie, je inspirací značky Louis Vuitton, která se vydala na výpravu za kořeny pánské... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!