Muž roku Ján Haraslín uspěl na Mister International

Publikováno: 25.11.2012 12:17 | Jiří Hofbauer

V thajském Bangkoku se včera konalo finále soutěže Mister International, kde soupeřilo 50 zástupců soutěží pánské krásy z celého světa. Mezi nimi i úspěšní zástupci České a Slovenské republiky.

3

Zdroj: Mister International 2012

6

Zdroj: Mister International 2012

Slovenskou republiku odjel do thajského Bangkoku reprezentovat Ján Haraslín, který se stal 2. nejkrásnější muž roku pro Slovenskou republiku. Trpělivost a píle během více jak dvoutýdenního soustředění plného soustavné a tvrdé dřiny, módních přehlídek, rozhovorů s novináři, charitativních večerů, nekonečných příprav a zkoušek na finálový večer se mu nakonec vyplatilo. Slovenský reprezentant se díky správnému mixu poutavého vzhledu, osobního kouzla a zajímavé prezentace své rodné země (kdy nejvíce zaujal jeho kostým – slovenský lidový kroj) uspěl jako 5.nejkrásnější muž světa.

Theme_web

Zdroj: David Novotný

„Je to obrovský úspěch pro mou soutěž, protože nikdo nepočítal s tím, že by i letos kluci uspěli na finálovém galavečeru,“ neskrýval nadšení spokojený pořadatel Muže roku David Novotný.

Vítěz Ján Haraslín je neskutečně šťastný, a ihned po ceremoniálu děkoval všem, kteří ho na jeho cestě za titulem 5.nejkrásnější muž planety podporovali. Pro třiadvaceti letého Haraslína byla tato cesta do daleké Asie přínosná i proto, že studuje mezinárodní vztahy na vysoké škole v německém Hamburgu a stejně jako u své partnerky má rád všeobecný rozhled.

4

Zdroj: Mister International 2012

Slavností večer se zakončil obrovským večírkem, který se v srdci thajské metropole tepal až do brzkých ranních hodin. Ke gratulantům připojila i thajská premiérka Jinglak Šinavatrová či přední osobnosti s hudební a módní branže.

8

Zdroj: Mister International 2012

„Jsem hrdý na to, že jsem Slovák,“ dodal pyšně Ján Haraslín.

Sotva jeden maraton skončil s výhrou přichází další. Haraslína stejně jako ostatní vítěze nyní čekají pracovní povinnosti spojené s jejich úspěchem, mezi které patří především účast na světových modních akcích a focení módních kampaní.

Český zástupce Robert Anderle se do finálové patnáctky neprobojoval, avšak i tak mu zkušenost ze soutěže již nyní přinesly řadu nabídek na práci v módním průmyslu po celém světě.

Oběma mistrům jejich úspěch moc přejeme!

7

Zdroj: Mister International 2012

Hodnocení článku:Komentáře

Knižní novinka! Voskovec a Werich – Dialogy přes železnou oponu Knižní novinka! Voskovec a Werich – Dialogy přes železnou oponu Voskovec a Werich – Dialogy přes železnou oponu je první kniha, která ucelenou a velmi čtivou formou rekonstruuje kontakty Jiřího... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!