Sluchátka House of Marley: ohulte to!

Publikováno: 06.03.2013 18:03 | Jiří Hofbauer

Sluchátka značky House of Marley jsou vyrobena z kvalitního dřeva pro dokonalý přenos zvuku, perfektně sednou díky ušním silikonovým nástavcům několika velikostí a navíc skvěle vypadají. Kolekce sluchátek do uší nabízí dvě řady – Jammin' a Freedom. Kromě kvality nesoucí odkaz muzikantské legendy Boba Marleyho záleží značce taktéž na životním prostředí – všechny komponenty sluchátek jsou z recyklovaného anebo přírodního materiálu.

HoM

Bob Marley, jeden ze spoluzakladatelů reggae, jamajský zpěvák, skladatel a kytarista byl kromě hudby znám také svou láskou k přírodě. V jeho odkazu pokračuje jeho syn Rohan Marley, zakladatel značky House of Marley, která propojuje kvalitu, preciznost, šetrnost k životnímu prostředí a také svěží, neotřelý vzhled.

Produkty a jejich balení jsou vyrobeny z přírodních zdrojů jako pravá kůže, organická bavlna, recyklovaný hliník, nebo africké dřevo sapele, javorové a bukové dřevo s certifikací FSC, která zaručuje, že dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů, v souladu s ekologickými, sociálními a majetkovými kritérii. Navíc koupí jakéhokoliv produktu této značky přispíváme na charitativní účely.

Aktuálně nabízí značka House of Marley v České republice sluchátka, audio zařízení, tašky, od poloviny roku 2013 by se měl sortiment rozšířit o hodinky, doplňky k počítačům a postupně také šperky.

Základní řada sluchátek Jammin' nabízí dvě varianty – Smile Jamaica a People Get Ready

Smile Jamaica 629 CZK

1
2
3
4

People Get Ready 879 CZK

5
6
7
8

Řada propracovanějších sluchátek Freedom nabízí dvě řady pro dokonalý poslech hudby- Redemption Song a Zion

Redemption Song Od 1 349 CZK

9
10

Zion 1 999 CZK

11
12
13

Všechny produkty značky Marley jsou k dostání na DesignBag.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!