Sluchátka Philips CityScape

Publikováno: 03.01.2013 12:46 | Petr Hájek

Kvalitní poslech a stylovost nám již dávno jdou ruku v ruce. A dokonce i tehdy, když uživatel rezignuje na těžká domácí sluchátka v rámci udržení maximální kvality, stále to neznamená, že musí rezignovat na kvalitu a styl jinde.

2013-01-03-1

Zdroj: Philips

Sluchátka Philips CitiScape Underground Headphones mají kmitočtový rozsah 6 - 23 500 Hz s impedancí 16 ohmů. Průměr vnitřního reproduktoru je 10 mm a jejich maximální příkon dělá 15 mW na kanál. Co se týče citlivosti, tak i ta je velmi slušná, až špičková - 102 dB. Jako rozhraní je zde samozřejmě oblíbený 3,5 mm audio jack.

1

Zdroj: Philips

Tento model se dodává se 3 páry nástavců, takže si pro své uši můžete vybrat ty nejpohodlnější. Tyto nástavce jsou ve 3 velikostech od malých po velké a všechny jsou samozřejmě stejně stylové a maximálně pohodlné.

2013-01-03-1

Zdroj: Philips

Sluchátka CityScape jsou vybavena magnetickými vroubkovanými špunty, které chytře zaručí úhledné a snadné uskladnění. Na zadní straně obou špuntů jsou totiž magnety, takže k sobě přilnou bez šmodrchání a muchlání. Stačí je spojit zadní částí k sobě, smotat spolu s plochým kabelem (proti zamotání) a uložit do pouzdra s vědomím, že je můžete kdykoli snadno vytáhnout.

Autoři sluchátek tvrdí, že jejich cílem bylo usnadnit běžným spotřebitelům vstup do světa křišťálově čistého a přirozeného zvuku s přesně vyladěnými 10mm reproduktory a že jejich sluchátka jsou pečlivě navržena tak, aby poskytovala svěží, detailní a přirozený zvuk bez ohledu na to, jakou hudbu posloucháte.

2013-01-03-1

Zdroj: Philips

Sluchátka CityScape jsou rovněž vybavena vestavěným mikrofonem, abyste mohli snadno přecházet z poslechu hudby na příjem hovorů. Zůstat tedy ve spojení s hudbou, i s lidmi, kteří pro vás znamenají nejvíce, je tak úplná hračka.

2013-01-03-1

Zdroj: Philips

Doporučená maloobchodní cena Philips CitiScape In-Ear Headphones CitiScape collection, UNDERGROUND, SHE5105BK/28 je 1 339,- Kč.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!