Sluchátka Sennheiser Momentum Black

Publikováno: 26.01.2013 12:54 | Petr Hájek

Tento líbivý nejnovější doplněk do kolekce Sennheiser Style Selection slibuje vrcholně impresivním způsobem doručit svému majiteli dokonalé spojení stylu a substance. Za zdůraznění též jistě stojí minimalistické urbanistické křivky, jenž se ke zvuku staví zcela nekompromisně.

2013-01-26-1

Zdroj: Bornrich

Nová sluchátka v kolekci jsou taktéž občas označována za skvělého společníka při běžných toulkách po městě, jakož samozřejmě i přidružených sportovních aktivitách oddechovějšího rázu. Novinka je vybavena 3,5 mm portem a impedancí snesitelnou pro mobilní udělátka.

2013-01-26-1

Zdroj: Bornrich

Sluchátka Sennheiser Momentum Black stojí 350 USD a byla nedávno uvedena na již proběhnuvší akci Consumer Electronics Show 2013, kde bylo příslušenství k vidění spolu s legendárními sluchátky z omezené edice Sennheiser Orpheus HE90 (ty byly představeny již v roce 1991).

2013-01-26-1

Zdroj: Bornrich

Kvalitní sluchátka poznáte již podle použitých materiálů a v případě modelu dnešního tomu nebude jinak. K jejich výrobě bylo prý použito mnoho vysoce kvalitních komponent - vše začalo u prvotřídní ocele a skončilo u kvalitní kůže. Vše použité se logicky následně podepisuje na kvalitním zvuku. V dodávaném příslušenství najde zákazník též i další kabel s integrovaným dálkovým ovládáním a mikrofonem pro co nejsnadnější práci s došlými hovory.

2013-01-26-1

Zdroj: Bornrich

A když už jsme nakousli kolegu Sennheiser Orpheus HE90, možná bychom mohli prohodit pár slov i na jeho účet. Tento model přijde audiofily na 12 900 USD a jeho design je mikroskopicky tenký, má platinou vykládanou závěrku a elektrody ze speciálního skla. Díky tomu Sennheiser Orpheus HE90 dosahují, tedy mimo skvělý přednes, i minimalizace ztrát bohatosti vysokých frekvencí.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!