Sluneční brýle Burberry Spark

Publikováno: 02.05.2013 00:05 | Jiří Hofbauer

Už nikdo z nás nepamatuje když si v roce 1856 otevřel jedenadvacetiletý Thomas Burberry svůj první obchod Burberry's, z kterého se následně vyvinula značka Burberry a později přidala latinský přídomek Prorsum znamenající vpřed.

Značky Burberry's byla unikátní v tom, že soustředila na venkovní (dnes bychom možná řekli až outdoorovou) módu za lidové ceny. Na trh totiž přišla s úžasnou nepromokavou tkaninou. Bylo to něco nevídaného. A najednou béžová barva a kostkovaná podšívka zahltila ulice. Dnes je Burberry podle Business Weekly 98. nejhodnotnější firmou na světě. Filozofie značky se změnila a ze všem dostupné konfekce stala skutečnou značkou.

Toho si je Christopher Bailey, CCO značky Burberry, dobře vědom. Vybral ty nejlepší a nadějné z mladé, britské hudební scény a místo růžových brýlí iluzí jim nasadil poslední kolekci slunečních brýlí Burberry Spark.

V promo videu se objeví skupiny Coastal Cities, The Night VI a Broken Hands, které mají tím nelepší způsobem prezentovat tuto kolekci.

Princátko Romea Beckhama tak vystřídali umělci, které budování kariéry teprve čeká. Burberry vsází nejen na skvělý design ale především na cenu. Brýle pořídíte za cenu € 160 tedy nějakých 4,200 CZK což je přijatelná částka. Potkáme se v Glastonbury.

sunglasses-02-GQ_01May_pr_b

Zdroj: Burberry

sunglasses-03-GQ_01May_pr_b

Zdroj: Burberry

sunglasses-01-GQ_01May_pr_b-1

Zdroj: Burberry

sunglasses-04-GQ_01May_pr_b

Zdroj: Burberry

sunglasses-05-GQ_01May_pr_b

Zdroj: Burberry
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!