Smart Casual pod lupou návrháře Pavla Filandra

Publikováno: 06.10.2013 19:42 | Michaela Lejsková

Módní návrhář Pavel Filandr byl jedním z hlavních partnerů společenské události 6. profesní setkání, kde představil svoji tvorbu v rámci profesní prezentace. Jak hodnotí volbu oblečení hostů, kteří měli na svých pozvánkách „dress code - smart casual“?

_DSC9422

Zdroj: 6. profesní setkání

 

Modrá košile s černou sukní jsou velmi vhodně zvolenou kombinací. Červené šaty z úpletu chválím, protože úplet je trendy. Troufám si říci, že by si slečna mohla dovolit i odvážnější model.

_DSC9470

Zdroj: 6. profesní setkání

Eva Vašková zvolila outfit, kterému se nedá vytknout vůbec nic, včetně luxusní kabelky. Model je aktuální pro nadcházející sezónu. K pořadatelce se nemohu vyjadřovat, protože má šaty z mojí kolekce Atelier Filandr. U Karla Havlíčka jde znát, že je to člověk, který se umí dobře orientovat v tom, co mu předepisuje dress code.

_DSC9504

Zdroj: 6. profesní setkání

Co se týká bot a jeansů, které zvolil Petr Vágner, jsou pro podzim a zimu základ moderních trendů. Do pasu působí outfit klasicky, ale od pasu mladistvě trendy. Celý outfit se ovšem nepříliš hodil k určenému dress codu společenské akce, jako bylo profesní setkání, které moderoval.

_DSC9507

Zdroj: 6. profesní setkání

Marcela Březinová působí svěže a elegantně. Doplněk zdůrazňuje krásnou postavu. Ostatně při kombinaci jakýchkoliv doplňků, ať už z ní dělají dámu, nebo rockerku, zůstává vždy přirozeně působící a svá.

_DSC9516

Zdroj: 6. profesní setkání

Vydavatel Leaders Prague magazínu pan Benke Aikell avizuje, že manšestr neztrácí na své oblibě. Ve zvoleném oblečení působí pohodlně a spokojeně.

_DSC9524

Zdroj: 6. profesní setkání

Černý overal Pavlíně Senić velmi sluší a podtrhuje její křivky. Zelený pléd oživil celkový look operní divy, která přesně ví, co jí sluší. Působí přirozeně a suverénně.

_DSC9565

Zdroj: 6. profesní setkání

Velká pochvala patří Pavlíně i jako matce, protože její dcera Karolína Lili Úlehlová neušla pozornosti. Šatičky jsou vkusné a přitom jistě i praktické pro dítě jejího věku, které si rádo zaskotačí v dětském koutku.

_DSC9595

Zdroj: 6. profesní setkání

Petr Mach zvolil rozhalenou košili, která není proti bontonu. Dobře zvolená kombinace košile a saka podtrhuje Petrův celkově kladný vztah k eleganci.

_DSC9611

Zdroj: 6. profesní setkání

Barva vázanky, kterou zvolil Pavel Kohout, velmi vhodně ladí k byznys obleku, kterému tak dodává větší šmrnc. Stále však platí, že by měl být jeden knoflík obleku zapnutý.

_DSC9613

Zdroj: 6. profesní setkání

Oranžovolososová košile vybízí k rozličným barevným kombinacím vázanky. U Pavla Janoše bylo vsazeno na klasiku, tedy tón v tónu.

_DSC9622

Zdroj: 6. profesní setkání

Obě sestry, Jana Hrušková a Eva Hrušková, zvolily černo-bílou kombinaci, která jim oběma sluší. Felix Slováček byl pro odpolední párty taktéž vhodně oblečen – neurazí, nenadchne, zlatá střední cesta.

_DSC9639

Zdroj: 6. profesní setkání

Janek Ledecký a Míša Horká spolu při vystoupení dobře ladí. Ležérní elegance. Oba umělci se drží svého stylu.

_DSC9673

Zdroj: 6. profesní setkání

Eliška Hašková Coolidge zvolila kostýmek, kterému dodává na zajímavosti nejen střih, ale také brož, která je velmi módní a přitom zachovává kredit této dámy. Všimnout si můžeme důležitých prvků, které o eleganci dámy hodně vypovídají, jako například šátku na kabelce, černých hladkých punčocháčů a hladkých lodiček, elegantních perel a nalakovaných nehtů, které koncepčně ladí.

IMG_0446

Zdroj: 6. profesní setkání

Ředitel společnosti FUJIFILM zvolil tmavou variantu obleku, který ozvláštnil vzorovanou kravatou, což celkový outfit osvěžilo. Celkově tak působí mile a kontaktně. Chválím zapnutý horní knoflíček. Jen bych vytknul delší rukávy u saka.

IMG_0607

Zdroj: 6. profesní setkání

Dress code smart casual je shovívavý k jeansům, a tak mohl Janek Ledecký přijít v oblečení pohodlném, avšak vypovídajícím o jeho citu pro detail a dobrý vkus. Celkový dojem mám dobrý.

IMG_0468

Zdroj: 6. profesní setkání

Paní senátorka svůj outfit ladila elegantně, avšak velmi nápaditě. Tato dáma jistě nezůstala bez povšimnutí a právem sklidila obdiv za dobrý vkus.

IMG_0439

Zdroj: 6. profesní setkání

 

Více na stránkách www.ibestof.cz

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!