Smyčcový kvartet hrající světové hity po dlouhé době opět v Praze

Publikováno: 07.03.2017 18:00 | Štěpán Molitor

Netradičně tradiční smyčcový kvartet, i tak by se dalo o MIB Quartet hovořit. Kapela, která na české hudební scéně funguje již čtvrtým rokem, bude po dlouhé době koncertovat v Praze. Příští středu 15. 3. 2017 od 19:30 se na hudebníky můžete těšit ve velmi jemném klubu Limonádový Joe na Náměstí republiky.

mib_nahledy_20130818-5928

Zdroj: MIB Official

Ale tenhle koncert rozhodně nebude žádná limonáda. Pánové si od klasiky rádi odpočinou a tak v jejich repertoáru naleznete písničky mnoha stylů; od jazzu, rocku, popu, filmové hudby až třeba k funky. Seskupení si píše vlastní originální aranže, díky kterým divákům může nabídnout netradiční pojetí světových hitů. Pozvaná je celá řada zajímavých hostů.

MIB Quartet je mladé moderní dynamické smyčcové kvarteto složené z profesionálních hudebníků, členů předních orchestrů České republiky. Kapela často spolupracuje s předními umělci české showbyznysové scény: Marian Vojtko, Michaela Gemrotová, Kamila Nývltová, Simona Babčáková, Martina Pártlová, Sára Vondrášková Never Sol, Varhan Orchestrovič Bauer, aj.

Save the date: 15. 3. 2017 

Začátek: 19.30

Lokace: Limonádový Joe Bar

Více na Facebooku 

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Dyzajn market jaro: JDEME S KŮŽÍ NA TRH! Dyzajn market jaro: JDEME S KŮŽÍ NA TRH! S nadcházejícím jarem přichází i nový Dyzajn market, který proběhne 18. a 19. března. Stejně jako při předešlých Dyzajn marketech,... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!