Sony něco kuje: že by PlayStation 4?

Publikováno: 01.02.2013 20:39 | Jiří Hofbauer

Sony vypustilo do světa video slibující něco velkého na 20.února. Z indícií ve videu se okamžitě zahraniční média vyvodila, že Sony plánuje odhalení PlayStation 4. Podpořil to i nápis na stránkách PlayStation kde je uvedeno: see the future. Na druhou stranu – záblesky a high-tech nálada videa vůbec nic nenaznačuje. Jasné je jen to, že to co propaguje bude novinka, bude to krásné, každý to bude chtít a rozhodně to nebude za hubičku.

Wall Street Journal (podle informací ze svým ověřených zdrojů) nepochybuje o tom, že se jedná o nástupce PlayStation 3. Jisté je, že další generace PlayStation bude představena dřív než nástupce Xboxu 360 od konkurenčního Microsoftu.

Zatímco Japonsko a Amerika by si PlayStation 4 mohly užít už v průběhu letošního roku, na evropský trh by novinka měla dostat začátkem 2014. Takže rok můžeme v klidu šetřit.

Pravděpodobné je, že Microsoft zareaguje do několika dní.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!