Sotheby's bude dražit červený Mac Pro

28.10.2013 11:29 | Jiří Hofbauer

Sir Jony Ive, Senior Vice President produktového designu ve společnosti Apple, a designér Marc Newson se opět rozhodli přispět na letošní charitativní dražbě v aukční síni Sotheby's. Nebude to ale jen další červená verze něčeho co je běžně na trhu. Jedná se o dosud neprodejný Mac Pro Product (RED).

Do dražby jde pouze jeden jedinečný kus, jehož cena bude podle očekávání začínat mezi $ 40,000 a $ 60,000. Cena prodejní verze byla stanovena na $ 2,999. Apple zatím neuvedl jestli Mac Pro ve verzi RED nabídne nějakou speciální konfiguraci. Vzhledem k tomu, že ale na tomhle počítači nikdo nebude hrát střílečky po síti tak je to asi jedno.

Co je ale zajímavé je fakt, že dražba proběhne již 23.listopadu ale Mac Pro jde do masové prodeje až v začátkem prosince. Výherce dražby se tak současně stane nejen nejdražšího ale hlavně prvního Mac Pro nové generace na světě.

mac-pro-red-1

Zdroj: Sothebys

mac-pro-red-2

Zdroj: Sothebys

mac-pro-red-3

Zdroj: Sothebys

mac-pro-red-4

Zdroj: Sothebys

mac-pro-red-5

Zdroj: Sothebys

mac-pro-red-6

Zdroj: Sothebys


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!