Soutěž o lístky na Movember party!

Publikováno: 20.11.2014 14:34 | Jiří Hofbauer

Movember jde do finále! Listopadová kampaň proti rakovině prostaty se u nás koná již posedmé a počet aktivních účastníků každým rokem stoupá. Pokud jste projevili solidaritu a ozdobili svou tvář mužným knírem, nesmíte chybět na závěrečné Movember galaparty, která se uskuteční 29. listopadu od 22 hodin v Hard Rock Café v Praze.

Odpovězte na soutěžní otázku, a vyhrajte vstupenky na nejlepší přehlídku knírků letošního roku. Jako bonus dostanete balíček péče Dove Men+Care, která vám zajistí tu nejlepší péči o pleť, ať už se rozhodnete knír oholit, nebo si nadále užívat novou image.

mov_2

Zdroj: Movember

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!