Soutěž o Tátovu bednu a nedělní Tátafest

Publikováno: 19.06.2015 13:59 | Jiří Hofbauer

Tátové jsou různí, ale jedno mají společné – svým dětem chtějí být ochránci, učiteli i parťáky pro hru. U příležitosti blížícího se Dne otců přichází Dove Men+Care s projektem Tátova bedna, který nabídne všem tátům originální nápady na zábavu, poznávání i starostlivou péči. Obsah Tátovy bedny bude až do neděle 21. června postupně odhalován na facebookové stránce Dove Men+Care, kde se zároveň tatínkové mohou podělit s ostatními o své zkušenosti, poznatky i tipy.

A to nejlepší nakonec – Tátovu bednu bude možné vyhrát. Stačí se zapojit do soutěže, která právě probíhá na Facebooku Dove Men+Care.

Tatova_bedna9

Zdroj: Dove

V neděli, tedy přímo na Den otců, můžete vyrazit na Tátafest. Akci pořádá Liga otevřených mužů a Unií center pro rodinu a komunitu. Kromě pražské Stromovky bude Tátafest probíhat i v Plzni, Ostravě nebo Olomouci.

„Chceme upozornit na to, že otcové jsou důležití pro děti, rodiny i společnost nost. A že si zaslouží svůj svátek,“ říká Martin Jára, ředitel Ligy otevřených mužů.

Program všech akcí najdete na webu Tátafestu.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Legendární modely automobilek napříč stoletím Legendární modely automobilek napříč stoletím Jak se pozná dobrý design? Že ani po letech neztratí nic se svého původního kouzla. Podívejte na střed generací ikonických vozidel... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!