Soutěž o Tátovu bednu a nedělní Tátafest

19.06.2015 08:00 | Jiří Hofbauer

Tátové jsou různí, ale jedno mají společné – svým dětem chtějí být ochránci, učiteli i parťáky pro hru. U příležitosti blížícího se Dne otců přichází Dove Men+Care s projektem Tátova bedna, který nabídne všem tátům originální nápady na zábavu, poznávání i starostlivou péči. Obsah Tátovy bedny bude až do neděle 21. června postupně odhalován na facebookové stránce Dove Men+Care, kde se zároveň tatínkové mohou podělit s ostatními o své zkušenosti, poznatky i tipy.

A to nejlepší nakonec – Tátovu bednu bude možné vyhrát. Stačí se zapojit do soutěže, která právě probíhá na Facebooku Dove Men+Care.

Tatova_bedna9

Zdroj: Dove

V neděli, tedy přímo na Den otců, můžete vyrazit na Tátafest. Akci pořádá Liga otevřených mužů a Unií center pro rodinu a komunitu. Kromě pražské Stromovky bude Tátafest probíhat i v Plzni, Ostravě nebo Olomouci.

„Chceme upozornit na to, že otcové jsou důležití pro děti, rodiny i společnost nost. A že si zaslouží svůj svátek,“ říká Martin Jára, ředitel Ligy otevřených mužů.

Program všech akcí najdete na webu Tátafestu.

Hodnocení článku:Komentáře

Madonna vydala klip, který nikdo neviděl Madonna vydala klip, který nikdo neviděl Jak Madonna slíbila, tak i udělala a ve středu se konala premiéra očekávaného klipu k tracku Bitch I'm Madonna (Mrcho, já jsem Madonna).... Předchozí článek Holičství Gentlemen Brothers otevřelo nové prostory Holičství Gentlemen Brothers otevřelo nové prostory Na pražských Vinohradech najdete několik míst, kam stojí za to zavítat; bar, nebo kavárna, trhy. Jedním z nich je také pánské holičství... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!