Soutěž s Baronem Hildprandtem

Publikováno: 15.09.2016 21:42 | Štěpán Molitor

Zámecká palírna Blatná a distribuční společnost Premier Wines & Spirits zahajují soutěž pro milovníky ovocných destilátů Baron Hildprandt. Cílem soutěže je upozornit na skutečnost, že i v České republice stále vzniká hodně stylových a kvalitních produktů všeho druhu. Mezi hlavní výhry proto patří kolo od legendární značky Favorit v unikátním designu, hodinky od výrobce Prim nebo brýle na míru od Brumley. 

Brumley bryle

Zdroj: Archiv značky

Jihočeské ovocné destiláty Baron Hildprandt se těší velké popularitě nejen u nás, ale také na Slovensku nebo i u turistů. Ve svém portfoliu nabízejí destiláty z hrušek, malin, švestek a trnek či ojedinělou čtyřikrát destilovanou višňovici, hruškovici či slivovici. Zámeckou palírnu v Blatné založil roku 1885 baron František Hildprandt, na jehož odkaz dnešní produkty navazují. V současnosti palírnu vedou Jan Hildprandt, potomek zakladatele lihovaru, a mistr destiláter Václav Šitner, který stojí za recepturou všech místních produktů.

Favorit

Zdroj: Archiv značky

K zapojení do soutěže stačí formou SMS zprávy poslat kód, který najdete na korku každé označené lahve Barona Hildprandta. Soutěž probíhá od 6. září do 31. prosince 2016. Soutěže se může zúčastnit jakákoliv osoba starší 18 let. Mezi výherní ceny patří stylové české výrobky, konkrétně designové kolo Favorit, luxusní hodinky Prim, dřevěné sluneční brýle Brumley na míru, nožík Rybka a v neposlední řadě víkendový pobyt pro čtyři osoby v Blatné. Úplná pravidla a podmínky soutěže naleznete ZDE

Rybicka

Zdroj: Archiv značky
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!