Spectre: natáčení nové bondovky v plném proudu

Publikováno: 20.02.2015 13:23 | Jiří Hofbauer

Minulý týden bylo v rakouských Alpách pořádně rušno. Natáčelo se tady několik klíčových scén z nového filmu o agentovi s povolením zabíjet. V pořadí čtyřiadvacátá bondovka ponese název Spectre, což je zkratka pro teroristickou organizaci (SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion) v jejíž čele stojí Bondův nepřítel Ernest Stavro Blofeld. Organizace se objevila již v bondovkách Dr. No, Srdečné pozdravy z Ruska nebo Thunderball. Do češtiny výraz spectre lze přeložit něco jako přízrak, duch, předzvěst něčeho špatného.

spectre_2

Zdroj: IMDB

spectre_3

Zdroj: IMDB

Kromě představitele hlavní postavy Jamese Bonda Daniela Craiga se na place objevili i herečka Léa Seydoux, která ztvární postavu Madeline Swann, a Dave Bautista coby Mr. Hinx. Máme zajímavou zprávu i pro autonadšence. V horských scénách si zahraje Land Rover Defender Big Foot a Range Rover Sport SVR. „Bude to jedna z největších a zcela zásadních scén v celém filmu,“ poodhalil asistent produkce Gregg Wilson.

spectre_4

Zdroj: IMDB

V těchto dnech se ale natáčení přesunulo do věčného města Říma. Tam se natáčel pohřeb a scéna uložení rakve. Tady byla hlavní hvězdou italská sexbomba Monica Bellucci. K vidění byl i pro film speciálně upravený Aston Martin DB10.

Natáčení bude pokračovat v Londýně, Mexico City a marockých městech Tanger a Erfúd.

Bondovka Spectre se v kinech objeví 6. listopadu 2015.

18851-1

Zdroj: GQ

35731-1_l

Zdroj: GQ

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek 7 důvodů, proč vidět film Kingsman: Tajná služba 7 důvodů, proč vidět film Kingsman: Tajná služba Hledá se mladý muž, který je ambiciózní, chytrý, osobitý, sympaťák, pohotový, drzý, impulsivní. Značka: pouliční rváči, černé... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!